Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állítottátok be babátok...

Hogy állítottátok be babátok napirendjét?

Figyelt kérdés
Most múlt 7 hetes a kisfiam, 4 óránként szoptatom(jó, van hogy 3 vagy 3és fél)és igyekszünk 7-8között fürdetni, szopiztatni.De ugye éjszaka nem keltem, szóval mindig csúszkálunk 1-2 órát, és így napközben úgy kell sakkoznom hogy kijöjjön a fürdetés...ti hogy csináljátok/csináltátok?
2010. dec. 8. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. ha így igényli a kaját, akkor ok. a napirendben nem az a lényeg, h minden percre pontosan történjen, ezt lehetetlen is kivitelezni, mivel néha 6kor kel, néha fél8kor 1 baba:) a lényeg azon van, h tudja, h mi mi után következik. tehát pl. reggeli, nézelődés, alvás, kaja, séta, alvás, kaja, játék, alvás, fürdés, kaja, alvás. most csak írtam vmit, de remélem érted...

a fiam 2,5 éves, nálunk már majdnem percre pontos is lehetne, mert már nem kicsi, de du. ő sem egyformán alszik és reggel sem kel minden nap 7:20-kor:)

2010. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugodtam és akkor csinálom tovább így, nem görcsölök a napirenden:)
2010. dec. 8. 13:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek egy ekkora babának napirend?! Majd ha bölcsis/ovis lesz, akkor érthető, de addig sztem csak a szülők erőltetik, maguk miatt. Nem történik semmi, ha csúszik a fürdetés vagy az etetés, alvás. Ha éhes, egyen, ha álmos, aludjon. Ráér a napirend.
2010. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!