Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen és milyen...

Mennyi idősen és milyen tésztát adtatok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan durum tésztát kapott már, illetve olyan üvegeset, amiben volt durum tészta.
2010. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kb 1 éves korától kap, az elején csak durumtésztát, kb. msfél éves korától óvatosan tojásosat is (allergiára hajlamos).

most lesz 2 éves

2010. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én először 8 hónaposan adtam neki üveges tésztás bébiételt, de öklendezett tőle. 10 hónaposan még mindig. Majd kb. olyan 11-12 hónapos kora körül kapott egy kis túrós tésztát sok tejföllel, jól szétnyomkodva (pedig akkor már voltak fogai). Na az nagyon bejött neki :)
2010. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én csak durumtésztát adok, mi is azt eszünk.

Sokkal finomabb szerintem.

2010. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először durum, aztán olyan 10 hónaposan kb. a 4 tojásosból, egy év fölött amit mi eszünk (vagy 4 vagy 8 tojásos). De nálunk a tojásra senki nem érzékeny...
2010. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

10 hósan, túrós tésztát,

durum tésztát fogyasztunk mindig

2010. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
6 hós korától adtam neki, sima tésztát és durum tésztát, ahogy kijön, nem csináltam belőle ügyet. Bolognai, túrós, tejfölös, ami éppen volt és mi is ettük. Csak egy dologra figyelek oda, soha semmilyen bio&teljes kiőrlésű cuccot nem veszek-eszek-adok a gyerkőcnek.
2010. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan 8 hónapos lehetett, vagy talán kicsit kevesebb. Először húslevesben kapott cérnametéltet, meg babapiskótát gyümölccsel. Nem durumot kapott, mondjuk nincs a családban allergiás, és a védőnőm mondta, h kaphat babapiskótát, abban pedig ugye van tojás...
2010. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14:53-as ez valami kamu válasz, ugye?
2010. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu válasz? Teljes kiőrlésű és még bio is? Pl. kenyér... soha-soha. Veszélyes, mint sok egyéb biocucc.
2010. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!