Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok-e már 2 éves kisfiamna...

Adhatok-e már 2 éves kisfiamnak rendes pickwick gyümölcsteát?

Figyelt kérdés
Eddig csak gyerekteát adtam neki, de mostmár kezdi megunni az izét, nem nagyon issza. Edéd után szokott teázgatni, elalváshoz azt issza, és ez csak egy izesitésben van. Néztem annak a gyümölcsteának az összetételét amit mi iszunk, de semmi különlegeset nem találtam rajta, ami miatt ne adhatnám. De azért megkérdezem tőletek, hogy adhatom-e? Persze csak a gyümölcsöset. Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 7. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
adhattad volna mar korabban is
2010. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan,csak ne hagyd addíg ázni,mint rendesen.A koffein miatt.
2010. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha fekete tea van benne akkor ne.

Miért nem inkább csipkebogyóteát adsz neki?

2010. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, ami miatt ne add, hogy a tiétek tartalmaz fekete teát. Vegyél neki más fajta gyümiteát, amiben nincs fekete tea. Teekanne, vagy a Lidl -ben kapható Lord Nelsonban nincs fekete tea, és több ízben kapható. Fekete teásat majd 3 éves kortól adok neki, az oviban úgy is azt kapnak már.
2010. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem mindegyik PW gyülöcsteban van koffein, nézd meg.
2010. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pickwiknek is van olyan gyümölcsteája amiben nincs feketetea. Rooibos tea, hibiszkuszos tea nyugodtan adható. Ha megnézed az összetételét és nincs benne fekete vagy fehér vagy zöld tea akkor lehet adni. Már számtalan márkában van ilyen, szerintem te is ezekre gondoltál.
2010. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van a pickwick-nek 100%-os gyümölcsteája mi azt isszuk a 25 hós fiukkal (van itthon mindig 3 fajta, mert ők hamar ráunnak egyre) Szeretik a pw-es csipkebogyo izesített változatait és most a szilvás a nyerő
2010. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!