Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen trükkök-gyógymódok...

Milyen trükkök-gyógymódok vannak pocakfájásra?

Figyelt kérdés
4 hetes babám nagyon hasfájós lett és fogalmam sinc smit csináljak vele. Esténként az altatás olyan 2,5 - 3 óra a hasa miatt. Az első babánál nem volt ilyen gond egyáltalán, így nincs semmi ötletem, nem ismertem eddig ezt mint probléma.
2010. dec. 6. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak különböző szerek pl. Infacol, Gripe Water.


Ami nekünk bejött a hordozókendő. Amikor benne volt, egyáltalán nem sírt.

2010. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

infacol sokat segít, meg az espumisan csepp... mondjuk én a szoptatási időszakban szigorúbban diétáztam, mint bármelyik hollywoodi szinésznő, mert a gyerekem fejreállt mikor céklát ettem, nem bírt bizonyos fűszereket, ételeket, szóval arra figyelj, TE mit eszel, semmi puffasztót, semmi fűszereset, csípőset, füstöltet, nincs gyorskaja, kicsit egyhangú, de cserébe alusztok éjjel. Nálunk a tojásleves, húsleves, natúr sült hús, főtt krumpli volt az alapkaja. Ez valamiért neki megfelelő összetételű tejet csinált.

Az infacol és az espumisan akkor kellett, ha olyat ettem, amit ő nem szeretett - pl zöldborsót ettem, ő kinlódott a pukikkal :)

2010. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tornáztatni is lehet,lábemelés-körzés,olyankor mindig pukizik is a baba,enyhíti a feszülést.
2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Infacolt 3 hetes kor után "kinőtte" a fiam, már nem volt elég. A Gripe water semmit nem ér. Nekünk Papaverines görcsoldót írt fel a doki, csodát tett.
2010. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a magpárna volt a nyerő, minden szopihoz melegítettük, és amikor éreztem, hogy kezd megfeszülni a kis teste, rátettük a hasára 4-5 percre. Masszírozni is érdemes, hatásos.
2010. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!