Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Bella...

Mi a véleményetek a Bella Háppy pelenkáról?

Figyelt kérdés

Tesco-ban akciós,elég jó áron van,gondoltam beruházok,de előbb megkérdezlek benneteket,hogy milyen minőségű.

Eddig használtunk:zöld tesco-sat,dm-es,penny-s pelust(az olcsóbbak közül).Egyiknél sem volt baleset,mindig akció miatt váltottunk.

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 6. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos az összehasonlításban nem tudok Neked segíteni, mert csak az első hónapban használtunk mást (most 8,5 hónapos). Nekünk nagyon bevált, nem szokott vele baleset történni. Én már csak ilyet veszek, mindig raktározok belőle, így kihúzom a következő akcióig. :) Általában felváltva (1-2 hónapos különbséggel) akciós a Tescoban és az Auchanban. Szerintem a "husis" babáknak jobb, mert az ismeretségi körömben többen használják és inkább azoknak jött be, ahol gömbölyded baba van. A derekánál és a comboknál gumis.

2010. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez az egyetlen pelenka, amiben a fiam állandóan bokáig kakis lett. Ezen kívül túl merev és vastag pelenka.
2010. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi sokszor használunk ilyet, még soha nem volt gond vele. nekünk bevállt.
2010. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált,nagyon jó.
2010. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük használni ezt a pelenkát. Ami méretben rá van írva, addig a mérethatárig tuti tudod használni, ellenben libero-val, vagy pamperssel. Mindenhol figyelem én is az akciókat, már egy ideje vadászom, hogy mikor lesz megint a tesco-ban 1-t fizet 2-t kap akcióban.
2010. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!