Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb? (2...

Szerintetek melyik a jobb? (2 éves kisfiúnak)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2010. dec. 5. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőre szavazok! Legalábbis a fiamat ismerve ez jönne be jobban nála.

Két éves korában én ezt vettem nekihttp:

//www.tulli.hu/product_info.php?products_id=16691:

Imádja, feltudsz vele venni, és amikor kicsitja azt hallja. Most két és fél éves múlt de nagyon szereti. És nagyon jó strapabíró!!!

2010. dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van az első fajta.

Három gombbal három hangot ad ki (amik az elején vannak), az egyik zenél, a másik köszön, a harmadik most nem jut eszembe, bocsánat.

Ahogy megnyomod a fényképezőgombot a tetején, úgy vakuzik a gép. Aztán van rajta még egy gomb, amit ha megnyomsz, alul kiadja a képet, amit fényképeztél, ez egy műanyag lap, rajta egy tükörmatricával.

Az én lányom 2 éves, kb 1 éve van meg neki, imádja, elég sokat nyúzza.

Én nagyon ajánlom :) aranyos játék, és ami fontos, igazán szülőbarát, mert nem hangos a zenéje :)

2010. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 5. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy a fiam 2év 5 hós, ő a Micky egérért van oda, mert imádja a mesében is...:) Én azt választanám
2010. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 6. 04:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!