Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancssárga pampers ilyen?

Narancssárga pampers ilyen?

Figyelt kérdés
Zörgős kék papírja van a 3-asnak. Mert a 2-es nem ilyen volt.
2010. dec. 3. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
én 3-mas pamperst használok, sleep and play, narancssárga csomagolású. Mire gondolsz, hogy zörgős kék papírja van?
2010. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az oldalsó rögzítő szalag kék és zörgős :) papírból van.
2010. dec. 3. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen, nem gumis!
2010. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem szeretem én se alig várom elfogyjon...
2010. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is használtuk egy darabig, de kifolyt belőle a pisi.
2010. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tudom, hogy mitől sleep@play, hiszen nem bírja reggelig a 220 ml tápit, amit a babám este megiszik. Reggelre a háta közepe is pisis. Vettem 2 csomaggal akciósan, de nagyon megbántam, mert azóta mosok mint a güzü..... Más pelenkákkal, még a legnévtelenebbel sem jártam így. Ráadásul szerintem büdös is a pisi benne. Sokszor kakisnak hiszem benne a babámat, pedig csak picit pisis a pelusa....
2010. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is csatlakozom az előttem szólókhoz, én csak pamperst használok, és örültem, hogy a slep&playt 1999-ért adták a tescoban, fel is tűnt, hogy miért nem viszik hármasával, mint a liberot, de gondoltam hátha most hozták ki a raktárból...na itthon rájöttem miért nem kellett szinte senkinek. Soha többet nem veszek, háromszor annyit használtam el belőle, mint a premium care-ből, mert én is mindig azt hittem, hogy pisis, és az éjszakát sem bírta ki. Úgyhogy vettem egy normálisat ezt meg alig vártam, hogy elfogyjon. Értem én, hogy ilyen olcsó, de szerintem a pampersnek nem kéne "égetnie magát" egy ilyen rossz minőségű pelenkával.
2010. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bírom ki, hogy ne meséljem el. Korábban mi a 12 órás pampers pelust használtuk, abban kibírta a kislányom az éjszakát. Már egy ideje ez a pelus eltűnt, így vettem én is narancssárgát...sokkal rosszabb. Közben felhívtam a Pampers forgalmazóját, hogy hová tűnt a 12 órást pelus, mire azt mondták, hogy használjam a sima 4-es pelust, de fontos, hogy 4 (!)óránként pelenkázzam át a kicsit és akkor biztos nem ázik át. Könyörgöm, az én lányom 1 éves és 12 órát alszik éjjel egyhuzamban. Ébresszem fel 3 alkalommal?????? Röhej.
2010. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan sleep&play aminek gumis a füle, de a tescobamost az akciós nem ilyen, ez valami régebbi fajta és azért árúsítják ki
2010. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!