Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás bababörre kinek...

Ekcémás bababörre kinek milyen krémet írtak fel? Összetétel? (dobozról)

Figyelt kérdés
Fiamnak már a 2.krémet írta ki gyermekorvos,de nem múlik el töle az ekcémája.Azt mondta majd kinövi......
2010. dec. 3. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk kevert krémet írt a bőrgyógyász, mindig lehúzza a gyulladást, bár már január óta nem kellett:)

Ezek vannak benne:


Ac. borici

gta 2,0 (duas)


Creme Locoid

Tub orig No unam (I)


ung hydrophil nonionic

ad gta 100,0 (centum)

2010. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudod,hogy mitöl ekcémás a gyermek böre???

Ha igen hogyan jöttél rá??

A fiam most 8 hónapos.

2010. dec. 3. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van elocolm is ami nagyon-nagyon jó!!!!!!!!!!!Egyszer kell bekenni vele és elmúlik,de mivel van benne szteroid így csak ha nagyon erősen jön elő akkor kenem be vele.Viszont a Heim-Pálba írtak ki tubusost valószínű ez kevert és ezzel ápolom minden nap.Most nem tudom az összetevőket leírni neked mert itt van a fiam az ölemben és a krém meg a szobában de ha akarod később visszajövök és leírom.
2010. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ok.Köszönöm.

Most nekünk is kevertekma gyógyszertárban krémet.Jó ismerös a gyógyszertáros......Majd meglátom mi lesz.

Az a baj azt sem tudom,hogy mitöl jöhetett ki neki,ha nem múlik el.Még csak 8,5 hónapos.Viszont sokfélét eszik.Eddíg semmi baj nem volt.Bár az is igaz,hogy több mint egy hónapja van neki.A gyerekorvos egy szót sem szólt,hogy mitöl lehet,mit zárju ki.....

2010. dec. 3. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Fenistil junior cseppet írt elő az orvos, napi 3x3 cseppet, és egy gyógyszertáros sárga krémet, aminek viszont nem tudom az összetételét. Szinte egy éjszaka alatt rendbe jött.
2012. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!