Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp vaniliás natúr grizt...

Hipp vaniliás natúr grizt adhatok 2szer egy nap? Azt irja, hogy esti étkezésnek adjuk, de a babámnak nagyon izlik, délelőtt is adnék.

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt pl.meggyet szabad hozzákeverni? Hogy ne legyen olyan savanyú
2010. dec. 1. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Állt. 1x szokták, hogy ne legyen egyhangú a gyereknek. De adj neki gyümölcsöt kekszel, vagy natúr, vagy joghurtal, bár nem írod milyen idős.
2010. dec. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kétszer eszik tejpépet.(így van meg neki a napi fél liter tejalapú) Sajna nem egy nagy evő,de ezt kifejezettem szereti. Adhatod magában,gyümivel.
2010. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi idős a babád.

Egy 4 hónaposnak még egyszer sem adnék, de egy 10 hónaposnak mehet napi 2x is.

2010. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg inkább olyan fél éves kor körül adtam nekik kétszer egy nap, mikor még nem nagyon akartak enni főzelékeket, viszont tápszert se akartam folyamatosan adni már. Persze nem sokat, tízóraira és uzsonnára keveset. 10 hónapos kor körül már egyre jobban ették az újabb ízeket, így akkor már próbáltam szinte nem is adni nekik. Nekem ezek a tejpépek arra voltak jók, hogy hozzászokjanak a kanállal való evéshez és a kicsit szilárdabb ételekhez. Mivel a gyümölcsökből csak az édeset eszik meg a mai napig, nálunk még a legédesebb alma is savanyú ( ezért szerintem a meggy még savanyúbbá tenné) max. a banán a nyerő, zöldségekből pedig a sütőtök, sárgarépa és krumpli ment. Szóval amint hozzászoktak az új ízekhez már nem is adtam nekik.
2010. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!