Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rá van írva a babakocs...

Tényleg rá van írva a babakocsi garancialevelére, hogy ha a babakocsi 30 napnál tovább van szervízben, akkor kötelesek egy vadi újat adni helyette?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy az ő garancialevelükre ez rá volt írva. Az én babakocsim már hetek óta szervízben van, és náluk van a blokk és a garancialevél, így nem tudom leellenőrizni. Megnéznétek nekem?
2010. dec. 1. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ehhez tudni kellene a babakocsi pontos típusát, hogy akinek olyan van megnézhesse. Esetleg próbálj neten keresni garlevelet, pl olyan oldalon, ahol árulják ezt a típust. Van, ahol felteszik a doksikat is hozzá.
2010. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez általában a babakocsi szervizelésre vonatkozik, nem típusfüggő. Pontosan az volt írva a papírra, hogyha tudnak cserebabakocsit adni, akkor 30 nap után, ha nem, akkor 15 nap szervizelés után kötelesek kicserélni egy újra.
2010. dec. 1. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán tényleg többen tudnának segíteni, ha megírnád milyen típus. Lehet csak egyes gyártó - k vállalnak ilyet és nem minden gyártó!
2010. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hauck Esprit, harmadszor van az augusztusi vásárlás óta szervízben ugyanazzal a hibával, összesen már 9 hetet. A szervíz nem csinál vele semmit, állatira ki vagyok már akadva. Reklamálni csak e-mailben lehet, a szerelővel nem is lehet személyesen beszélni. Mindez a Brendonban, ahol az ember színvonalat várna el. Amikor meséltem az ismerős családnak, ők mondták, hogy az ő garancialevelükre ez volt írva. De az nem Hauck volt, és ők az Auchanban vették.
2010. dec. 1. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én bemennék a Brendonba!Gondolom személyesen vittétek vissza a babakocsit!És megkérdezném mikor lesz kész a babakocsi mert ha 1héten nincs itt akkor megkérdezem a fogyasztó védelmiseket hogy lehet e ezt csinálni.......!(legalább is én ezt mondtam)3nap múlva kész volt a kocsink!
2010. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy melyik városban laksz, de nálunk Zalaegerszegen az egyik ismerősöm kocsiját is szervizelték, mert nem lehetett összecsukni és ő kapott helyette addig egy másikat. Ez is a Brendonban volt. Én még csodálkoztam is, hogy jé, adnak cserebabakocsit és az üzletvezető csaj mondta, hogy igen, de olcsóbbat, mint amit visszahoztak, mert volt rá példa, hogy a cserekocsit megtartották maguknak. Szerintem menj be és verd ki a balhét.
2010. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár gondolom, már nem aktuális, de valakinek jól jöhet. A jogszabály szerint 15 munkanap áll a szervíz rendelkezésére, hogy kijavítsa a hibát, ezen idő letelte után a vásárló csereigénnyel léphet fel.
2011. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!