Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van 3-4 hónapos babátok,...

Hol van 3-4 hónapos babátok, ha épp nem alszik? Akkor is a kiságyban? Vagy bébihordóban, babakocsiban? Vagy a nagyágyon? És miket csinál már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is 3 és fl hós, ő is utál hason és még nem fordult meg. de nem aggódok mert van még ideje. nálunk hordozóban van többet, viszem magammal mindenhova, közben játszunk, beszélgetek vel, amig csinálom a napi rutint. sokat van kézben. sokszor fektetem magam mellé és játszunk, azonban kiságyba nem rakom csak ha alszik, ne higgye, hogy ott fenn kell lenni, ha odarakom este, akkor tudja már, hogy nincs harcolás, aludni kell. a babakocsiban csak akkor van el ha megy alatta, amúgy nem szereti! ja még szoktam pelenkázásnál a pelenkázón játszani és tornázni vele, azt nagyon élvezi, a falra rajzoltam mesét, és azt hosszú percekig nézegeti mert nagyon színes. hason már szépen kiemeli magát, billeg egy oldalra már nagyon, szóval szerintem hamarosan fordul. sokat piszkálja a fülét, most találta! :) folyamatosan játszik a csörgőkkel, ha énekelek akkor gügyög velem. rengeteget mosolyog, tulajdonképpen mindenen. de az alvás nagyon rossz, mert minden neszre ébred. napközben max 2 órát alszik, és folyamatosan igényli, hogy beszéljek hozzá. a védőnő mondta, hogy napi egyszer szabad már fogni a kezét és felhúzni majdnem ülésbe, így látszik tartja e a fejét, ő már szépen emeli és rákap a kezemre. Jó babázást mindenkinek!!!
2010. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindíg attól függ mi dolgom van. Ha eszem, netezek főzök jön velem a pihenőszékkel vagy kiságyban, ha együtt játszunk akkor ágyon játszószőnyegen. Mi panelban lakunk földszinten, alulról nagyon hideg a padló ezért van ágyon. Ő nemrég kezdett el elfordulni néha. Hétfőn lesz 3 hós.
2010. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Járókában. Ki és le nem esett, volt bőven helye. :) Nézelődött a játszószőnyegén, forgott, nyújtózkodott a játékaiért.
2010. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányom, a kiságyat nem ismeri, ott a játékait tartjuk:)) velünk alszik, imádjuk.

a kérdésre válaszolva a nagyágyon heverészik illetve játszószőnyegen. néha beteszem hordozóba, de nem igazán szereti. mindig vele vagyok és játszunk, a kezembe kapaszkodva felül. anélkül hogy valamennyire is segiteném. még nem fordul át semerre, csak oldalra. nyúl a játékok után, folyton mosolyog és mondikál, szeret zenét hallgatni, mintha mondaná az IGEN szót:)) nagyon tudja húzni a hajam, mindent amit elér a szájába tesz, ha nem akkor a saját öklét...a tied?

2010. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kb. ugyanitt tartunk, ahol a kedves utolsó kislánya. Kisfiam is felül, ha kapaszkodhat a kezembe, de nem forog sehová :)

Minden érdekli, csurog a nyála és egyfolytában rötyög. Rázza a csörgőket és mindent a szájába vesz, az öklét is. :)

2010. dec. 10. 20:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom mikor ennyi idős volt, szerette a játszószőnyeget és a földre raktam le egy plédet és azon játszott a játékaival nagyon élvezte. Forgolódott, hancúrozott...
2010. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A földön egy játszószőnyegen vagy a járókában, bébihordóban. Az ágy nem jó, mert az enyém is úgy fordult meg először, hogy annak semmi jele nem volt. Mondjuk ez hasról hátra történt. Hátról hasra tovább tartott, mert sokáig csak az oldalára fordult. Később az is segíthet, ha egyik oldalon bekeríted, mert pl. az enyém csak egy irányba forog.
2010. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!