Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nem emészti meg az...

Ha a babám nem emészti meg az almát, függesszem fel a hozzátáplálást, vagy még szoktassam a pociját hozzá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok hülye, de hogy érted azt, hogy nem emészti meg az almát?
2010. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy bement,úgy jön ki.(csak ugye picit sötétebb az alma,olyan,mikor a levegőn hagyod,és megbarnul).az állaga is ugyanolyan.
2010. nov. 30. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Az elején nálunk is így volt. Ízlett neki, megette, de vissza is jött. (Lehet, hogy túl savas volt neki az alma).

Én adtam neki továbbra is, megszokta a gyomra.

2010. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy megpárolod neki, nekünk a védőnő momdta, hogy úgy sokkal könnyebben emészthető az alma és nem okoz gondot!
2010. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) már elmúltunk 6 hósak,ideje is van,az orvos meg űz minket szó szerint,hogy már főzelékezzünk jövőhéten..Szegény gyerek gyomrát (meg Őt magát sem) szeretném kikészíteni egy dilidoki miatt..

Viszont szívesen ette,akkor nyammogunk tovább,kösziiii! :)

2010. nov. 30. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
párold meg. nyersen az én fiam sem emésztette meg.
2010. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én hagynám az almát és megpróbálkoznék valami mással, pl. főtt répával vagy főtt krumplival vagy fagyasztott meggyel felengedve, hámozva. Ezek mind lehetnek első ennivalók.
2010. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

először is: ez az orvos nem dilidoki, hanem teljesen normálisan gondolkozik. 6 hónaposan már el kell kezdeni a hozzátáplálást! sőt.

másodszor: "szegény" babád gyomrának nem lesz semmi baja egy kis almától, ezt te sem gondolhatod komolyan. nagyon sok babának jön vissza emésztetlenül az első alma, de ez nem tart sokáig. a főzeléktől sem lesz semmi baja a gyomrának, 6 hónaposan már fel van ezekre készülve. nem kell annyira félteni a babát, attól még, hogy nem csak szopik, te nem leszel rosszabb anya. sőt: akkor lennél rossz anya, ha továbbra is csak szoptatnád és így alultáplált lenne.

2010. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!