Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is túl sokat...

Szerintetek is túl sokat alszik? Már mindenki orvoshoz akar küldeni.1éves

Figyelt kérdés
Este kb fél8,legkésőbb 8 kor alszik,és reggel átlagosan 8-9 körül kel.Tegnap már fél 8 kor aludt,mint a bunda és reggel majdnem fél 10 volt amikor kelt.Többször bementem megnézni,hogy nincs e valami baj,de csak egyszerűen aludt.
2010. nov. 30. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úristen, ekkora marhaságot, hát már ez is baj? Bocsi kérdező, nem téged minősítelek, hanem azokat, akik ezzel riogatnak, hogy beteg a gyereked, csak mert jó alvó. Sz..d le az ilyen idiótákat, és örülj, hogy jó alvó gyermeked van, amit amúgy neked köszönhet. :-) A Te érdemed, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott babád van, ugyanis az ilyen babák jó alvók. Én is sokszor idegrohamot kaptam, mikor valaki azzal fárasztott, hogy biztos beteg a gyerekem, mert annyit alszik. Hát tudod mit? Annál jobban fejlődik az agya. Nekem is kis szundimanóm van. Este fél9 - 9-től reggel fél8 - 8-ig alszik, meg ebéd után úgy fél1 - 1-től 4-ig. 22 hónapos, semmi baja, vidám, okos, nyugodt kislány.
2010. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!