Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem zavar, ha egy...

Titeket nem zavar, ha egy anyuka, aki még szoptat, egyik kezében a babáját fogja, másikban a cigit?

Figyelt kérdés
Tudom semmi közöm hozzá, de nekem ez egy kicsit furcsa.
2010. nov. 30. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Láttam és nagyon zavar a dolog. én úgy vagyok vele, hogy ha már nem tudott leszokni a dohányzásról, akkor ne nyílvánosan az utcán a baba mellett tegye azt.


De mondok valamit. Nagyon nagyon sok olyan gyereket láttam akivel se a terhesség alatt se utánna a szoptatásnál nem figyeltek ilyen szempontból. Okos értelmes, szép gyerekek lettek. Az más kérdés, hogy a nevelés hiánya miatt teljesen elzüllöttek. hagy ne említsem a roma kisgyerekeket. Hát majd kicsattannak egytől egyig az egészségtől pedig a szüleik akkora ívben tesznek rájuk...

Mielőtt lehurrognátok, nem mondom, hogy ezektől a dolgoktól egészségesek, de ezen a részén annyit gondolkodtam már.

2010. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Na én olyat láttam hogy anyuka babakocsival, zebránál megállnak anyuka kezében cigi, aztán fújás után bepuszil a babakocsiba a babájának, hát ez undorító volt...
2010. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy nem zavar mert nem az én gyerekem, csak visszataszítónak találom mondjuk azt is ha tolja a babakocsit és úgy cigizik, vagy ami még durvább, kocsival mennek apa anya szívja a cigit felhúzott ablaknál és a két kicsi a hátsó ülésen ücsükél... Én is cigiztem tudom milyen rossz is megállni, de leszoktam (a párom is velem) és nem is szándékozom vissza szokni, akarat kérdése abbahagyni is és az is hogy a gyereke érdekében nem gyújt rá ha már gyenge abba hagyni...
2010. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját dolga, hogy mit csinál. Nem vetettem meg azért soha senkit, mert dohányzott. Dohányozni is lehet ugyanis kulturáltan.

Nem a gyerek (és más nem dohányzó) közelében, zárt térben nem gyújtok rá, dohányzás után kézmosás száj öblítés stb. stb. És mindjárt más a dolog.

2010. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy szoptat? Vagy csak a baba korából következtetsz rá? Az tényleg durva, ha dohányos anyuka szoptat. Ha kint, a levegőn rágyújt, amikor vele van a gyerek, de nem megy rá a füst, az önmagában engem nem zavar, mert a gyerekét legalább nem mérgezi.
2010. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem van "szerencsem" nap mint nap ilyet latni.....

Kismamakent amikor mentem a szuleszetre uh-ra kint sorakoztak az ajto elott a nagy pocaku "anyucik" es szivtak a cigarettat....

en abbahagytam a dohanyzast amint ugy gondoltam, hogy teherbe estem(nem tervezett baba, mert akkor mar hamarabb abba hagytam volna).

A vedonom termeszetesen nem hitte el, hogy nem dohanyzom, es el is kuldottszen-monoxid kilelegzesi tesztre is ami 0%-os lett.

Jartam mar ugy, hogy vitaba kerultem ilyen anyukaval....az utcan lett ehes a lanyom es csinalni akartam Neki tapszert es a dohanyzo no a 2 kicsivel od ult mellenk a padra.A fustot es a hamut pont az en gyerekemre fujta a szel.....nem birtam ki szo nelkul.Ossze szedtem 1 masodperc alatt a cuccunkat es eljottunk onnan.

Zavar ha ilyet latok, mert sajnalom a babat, de nem szolhatok bele.Amennyiben az en gyerekemre karos amit tesz termeszetesen nem birom ki szo nelkul!!

2010. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!