Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni Rody ugrálós...

Hol lehet venni Rody ugrálós lovacskát a 16. kerület környékén (esetleg 14. ,17. kerület)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Internet, webbolt, vatera, teszvesz.Házhoz szállítják.Én is így vásároltam a mienket.:)
2010. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, konkrét választ kapok, mármint hogy a fenti kerületekben személyesen lehet e érte menni. Azért köszi, tudom, az internet a barátom...
2010. nov. 30. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartalak.Én sokáig kerestem, és mert 18 ezret nem tudtam adni egy újért, a teszveszen találtam.Vidékről küldték fel, azért mondtam, hogy így, itt nem nagyon fogsz találni.Bocsánat, ha mégis megsértettelek.
2010. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi bántó nem volt, csak azt hittem a környéken hamar hozzá lehet jutni. Egy helyet találtunk, ott 5.990 és vadi új, ez a 13. kerületben van. A teszveszről már rendeltem mást, de ilyet félek onnan rendelni, hátha kilyukad, vagy szakadtan küldik.
2010. dec. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!