Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák, nektek is...

Császáros anyukák, nektek is úgy fáj az epi helye, hogy éjszaka alig tudtok megfordulni?

Figyelt kérdés
Csak nagy nyögések árán, ha hason alszom akkor kb 3 perc mire oldalra tudom magam gömbölyíteni... napközben ülök, állok, de ha lepihenek utána iszonyat... ha oldalt fekszem akkor is szörnyű, már vettünk gerinctámaszos matracot is de semmi, a férjem is maszírozza de azon kívül hogy kellemes, ne lesz jobb, elnyomtak egy ideget a szúráskor? menjek csontkovácshoz, vegyek kozmo diszket? vagy mit tegyek?
2010. nov. 29. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a derekam fájt napokig, de olyan szinten, hogy bőgtem...
2010. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj el és meg is írhatnád, hogy mi lett veled, mert még én is érzem, időnként olyan, mintha egy kanül lenne még a gerincemben, de azért ennyire nem durva. Én 10 hónapja szültem. Én már a gerincsérvre is gondoltam, de talán ilyen bajom nem lehet ettől. Nekem olyan szúró-feszítő érzés szokott lenni.
2010. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én így voltam közel 2 évig!!!!!!!!!!

Persze az első időben érzett iszonyú fájdalom,idővel enyhült de 2 évig folyamatosan fájt.

Én voltam vele dokinál,többször is,,de semmi eredménye nem volt.

A válaszuk pedig,hogy ez benne van a pakliban:)

2010. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem fájt, és semmi panaszom nem volt tőle.
2010. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5 hónapja volt a császár és nem én kértem... hát nem semmi a két év sem, nekem valószínűleg már a második is császár lesz... úgyhogy akkor kb 4 évig egyfolytában fájok majd?

Kosmodisk?

2010. nov. 29. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, de eddig még soha nem gondoltam volna az epire derékfájásom miatt. de ez most szöget ütött a fejembe. Engem legalább 6-8-szor szúrtak meg, mert a dokinő nem találta az ideget. borzalmasan fájt( az érzéstelenítő nem használt semmit). Szülés óta gyakorlatilag folyamatosan fáj a derekam. De mindig azt hittem, hogy rosszul tartom a gyereket, fáradtság, megemeltem...sok kifogás volt már.
2010. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem derékrészre adták az epit, de a szomszédasszony máshol császározták, neki a két lapocka közé ment az epi azt mondja és nem is fáj semmije... nektek hova ment?
2010. nov. 29. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem kb. középen szúrták, edával indult síma szülésnek, császár lett és másnap vették ki a kanült, elég kellemetlen volt, mindig szúrt, ahogy megmozdultam az ágyban és azóta is olyan az érzés, mintha még ott lenne, néha bizonyos mozdulatoknál érzem csak.
2010. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!