Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírás evés közben?! Mitől lehet?

Sírás evés közben?! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
3 hónapos tápszeres babám,sír evés közben.Eszik pár kortyot és sír, közbe megfeszül,csapkod és kéri újból a kaját,majd újra ordít és kezdődik az egész előröl.Nem tudom mitől lehet:Amúgy refluxos,étel és tej alergiája!Milupa pregomint eszik nutritonnal sűrítve!
2010. nov. 28. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elég nagy a lyuk a cumin,gyorsabb folyásúra van szüksége,mert elfárad a cumizásban,ő pedig nagyon éhes és nincs türelme hozzá.Ez az egyik lehetőség,a másik h megindul az emésztése ilyenkor,és fáj a hasa.
2010. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyémnek ilyenkor büfiznie kellett...
2010. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es avent cumival eszik,nem hasfájós már egy hónapja.Próbáltam büfiztetni is közben de úgy sem jó,úgy is sír.Tanácstalan vagyok és várok még ötleteket,mitől lehet?!

2010. nov. 28. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ha refluxos, akkor sokat bukik. Az én kislányom is refluxgyanús volt, rengeteget bukott, és ugyanez a problémánk volt. Ő is kapott Nutritont. Kettőt szívott a ciciből, és aztán visítva felsírt, ívben hátrafeszítette magát. Aztán megint próbált enni, megint sírás. Kiderült, hogy a sok bukástól felmaródott a nyelőcsöve, így szó szerint fájt neki az evés, marta belül az étel. A doki írt fel egy gyógyszert, Prokid a neve, és pár nap alatt elmúlt tőle a probléma.

Nálunk szerencsére nem igazolódott a reflux, de a sok bukás nem múlt el, még most, közel egy évesen is gyakran visszajön az étel.

2010. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szét van marva a nyelőcsöve, azért ordit. Fogadd meg az utolsó választ.
2010. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!