Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kenitek fel a babának a...

Hogy kenitek fel a babának a dentinoxot?

Figyelt kérdés
Hát, én olyan folyékonynak találtam, felkenni nem tudtam, inkább csak lenyalogatta az ujjamról, az ínyéhez vajmi kevéssé értem el..
2010. nov. 27. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a zselé,vagy az ecsetelő?Mert az ecsetelő elég béna..Fültisztító pálcikával próbálta,de azóta sem vettünk olyat,csak zselé állagút.Abban Lidocain is van,ezért sokkal jobb,az ecsetelőben nincs.
2010. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ujjbegyemmel. Gyorsan kell dolgozni vele, mert nagyon folyós, de rendszerint sikerül.
2010. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a dentinox oldatot vetted meg.Az olyan folyékony.a gél sűrűbb.Az oldatot én is az ujjamra szoktam cseppenteni és úgy bekenem az innyét.Nálunk is nyalogatja vagyis inkább leszopogatja:D Ha ez nem vált be neked akkor próbáld fültisztítóra cseppenteni és azzal bedörzsölni neki.Hátha így könnyebb lesz!
2010. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, gélt vettünk, de nem voltam elég gyors..majd még begyakorlom. De sztem hatott valamennyire, mert furcsán csámcsogott napközben, cukin.
2010. nov. 27. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gél,azt én cumira is szoktam tenni,és azzal dörgölöm szét neki.Nem baj ha nem cumizik a te babád,a bekenésre az is megfelel.
2010. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fültisztitó pálcikára nyomom és azt az érintett erületre kenem, ott jól szétdörzsölöm vele.

Ha nem oda kened, vagy nem dörzsölöd be, akkor ne csodálkozz, ha nem hat semmit...

2010. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!