Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi és milyen zenét hallgat...

Mennyi és milyen zenét hallgattok 1 éves babával?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Délelőttönként, amíg séta előtt teszek-veszek, kb. 45 percig hallgatja (közben játszik). Halász Judit, Szalóky Ági és a 100 Folk Celsius a sztenderd, időnként A padlás, Emil Rulez!, Péterfy Bori.
2010. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az alapzaj Enya.

Halasz Juditot enekelni szoktam a cd-vel egyutt de akkor egyutt jatszunk :)

2010. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ZeneOvi- Ezt énekeljük az oviban! Azok a dalok vannak rajta amiket mi is tanultunk oviban.
2010. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én 15 hós fiamat érdekes módon nemérdekli a babazene,pedig próbálkoztam többször is! Viszont a megasztár jöhet minden mennyiségben:):):)
2010. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt szereti meg nagyon :)


2. valaszolo


http://www.youtube.com/watch?v=VpzztlNRC0I&feature=related

2010. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos kislányom születése óta Halász Juditot, Kalákát, Apa zenekarát, és SKA zenét hallgat :) Most az ünnepek közeledtével ZeneOvi Téli Ünnep című CD-jét hallgatjuk. És imádja a zenét, nagyon örül neki, gügyörészik rá, mosolyog, "ugrál". Lehet, hogy zenész lesz a lelkem, örökölte Apától, és a családjától :)
2010. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos babámat nem érdekli semmilyen gyerekzene, pedig van ám CD-énk bőven. Megzenésített gyerekmesék, rajzfilmslágerek, Halász Judit... de semmi érdeklődést nem mutat irántuk. Viszont a Minimax nagyon nagy siker, imádja! Igaz, ez nem zene, de azért leírtam.
2010. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Születése óta komolyzenét hallgatunk vele - mindketten ezt szeretjük -, plusz gyermekdalokat énekelek neki és zongorázok hozzá.
2010. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Zeneovi már a téli ünnepes dalocskák, de a kedvence a komolyzene, így legtöbbet azt hallgatjuk!
2010. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a Kárpátiát nagyon szereti. Meg amúgy minden rock zenét, mivel mi is ezt hallgatunk. De normális hangerővel, nem üvölt!
2010. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!