Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 honapos anyatejes babadnak...

1-2 honapos anyatejes babadnak adsz teat? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettem lepontozva?????????????????????

Azért mert a babámnak túl koncentrált volt a pisije? A lepontozónak ugyanezt kívánom...

2010. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

A gyengébbek kedvéért leírom, igen FEKETE TEÁT! GYENGÉRE FŐZVE!! Jobb, mint a többi ízesített vacak...

Egyébként mi is azon nőttünk fel, mit kell ezen kiakadni? ITT vagyunk és élünk, nem?? Aki az 5 hónapos gyerekét túró rudival tömi, az jobb nálam az nem gond igaz? Aki itatja a babáját, mert beteg az meg rossz...

2010. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az este probalkoztunk a teaval,de nem fogadja el,cumisuvegbol nem fogad el semmit,a cumit se szopizza,kezdem aggodni.Majd megszokja a cumisuveget,ha meg probalkozunk?Az este hanyt tole...egyszeruen nem tudja szopni,nem jon ra hogy mit kell vele csinalni,csak tartja a szajaban,harapdalja,tobbfele cumisuvegunk is van egyik se jo.Mit tehetnek vele?Mi lesz,ha lefejt tejet kell innia,mert el kell mennem valahova?Akkor ehen marad?Ma 6 hetes.Talan tul keson probalkozom a cumisuveggel,elobb kellett volna?Nem hiszem el,hogy csak az en babam nem fogad el semmifele cumit,csak a cicit ismeri.Biztosan en rontottam el valamit,vagy csinalok valamit rosszul :((
2010. nov. 28. 12:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy későn próbálkozol és hogy nem ismeri csak a cicit.

Az én első fiam 4 hónapos koráig nem is látott cumisüveget és utána megtanult cumisüvegből inni, már pohárból is tud.

Hidd el ha csak a cumisüveg lenne és te nem lennél nem halna éhen.

2010. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod hogy azzal elrontottál valamit,hogy csak szopizik?!

Örülj neki!És szerinten ne erőltesd a cumit és a cumisüveget,és légy büszke a babádra,ne pedig hibáztasd azért amiért a jót szereti!

Ha hányt a cumisüvegtől,akkor úgy gondolom nem akarod tovább ezzel kínozni!Örülj hogy van tejed!ÉS hogy gond nélkül tudsz szoptatni,és gond nélkül tud szopizni a babád!

A lányom a mai napig nem tudja használni a cumisüveget!Szombaton lesz 1 éves!ÉS sajna beteg,és semmivel nem tudom megnyugtatni,lázasan csak cicivel!Így kiszáradni sem tud,mert szopizni mindig szívesen szopizik,és semmi perc alatt megnyugszik!

Szóval örülj inkább,mint kínzod a gyereked, a cumival!

És pontozz le nyugodtan,mert most meg vagy ijedve,hogy a szopi miatt össze vagytok nőve,de ha netán sokáig szoptatsz,akkor áldani fogod azt a percet,mikor a kisbabád elutasította a cumit!

2010. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért nem zavarja a babákat a csuklás?

Ők máshogy csuklanak, mert én nem szeretek csuklani.

2010. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves tegnap 18:46!

Mar miert pontoznalak le?Nem az a bajom,hogy a babam szopizik,hanem az,hogy mellette nem hajlando enni cumisuvegbol,mivel egyetemre jarok (jarnek),neha ott kell hagynom nagyival,vagy apaval,de ha a lefejt tejet nem issza meg uvegbol,igy nem hagyhatom senkire 2 oranal tovabb,es nem is szivesen teszem,de azert nekem is akadnak dolgaim,es nem tudom mindenhova magammal vinni,es szopiztatni.

2010. nov. 29. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!