Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lencsefőzeléket mennyi idősen...

Lencsefőzeléket mennyi idősen ehet a baba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jól tudom "hivatalosan" csak másfél éves kor után ajánlott, de mivel a kisfiamnak még soha semmitől nem fájt a hasa, én kb 15 hós korában adtam neki üvegeset, viszonylag alacsony volt benne a lencsetartalom. Durrogtatott tőle egy picit, de nem lett semmi baja :)

viszont barátnőm kisfiát 3 éves korában szilveszter másnapján az ügyeletre kellett bevinni, annyira fájt a hasa a lencsétől

szóval baba függő, először mindenképp keveset adjál belőle neki

2010. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 1 éves kora után eheti a lencsét, mint a babot is. Nekem 20 hónapos a kislányom és 1 éves korától adom neki, így mondta a védőnőnk.
2010. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a szárazhüvelyeseket 2 éves kortól lehet, legalábbis a gyerekorvosunk ezt mondta.
2010. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!