Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kakaót adni a...

Mikortól lehet kakaót adni a babának? Hány hónaposan és milyet?

Figyelt kérdés
Anyatejbe keverve értem.
2010. nov. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy olyan 8-10 hónapos kortól lehet kakaót adni. De van olyan, hogy maci kávé, azt lehet adni kicsivel hamarabb.
2010. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én ányom 3 évesen, az oviban ivott először kakaót.


Nem tartottam fontosnak, hogy adjak neki, mert semmi olyan anyag nincs benne, amire a szervezetének szüksége lenne. A tejet szívesen megissza magában is, ezért inkább tejet adok neki, nem rakok bele cukros kakaóport. Itthon továbbra sem kakaózunk, a nagymamáknál néha iszik, plusz az oviban. Ennyi9 bőven elég. Egyáltalán nem egészséges.

2010. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy koffein van benne, ha csak a sima kakaóporra gondolsz. Ha pedig az instant változatokra... hát azt meg még később adnám. Egy év alatt én nem adtam, egy éves kora után is néha iszik karobporból és nyírfacukorból készített zabtejes kakaót. Mikor én is iszok.
2010. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!