Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiváltottam ma a rossmannban...

Kiváltottam ma a rossmannban a hipp 2 bébiétel csomagot, és nem hipp, hanem kecskeméti bébikaja volt benne. Nekem tök mindegy, de hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem volt válogatós, minden márkájú bébikaját megevett. Általában azt néztem, melyik az akciós, de legtöbbször Kecskemétit vettem (az ára miatt és mert azt is a Hipp csinálja). Én mindig megkóstoltam mit adok neki, úgyhogy duplán HÜLYE vagyok, mert általában ízlett is :-D
2010. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Én is dupla-hülye vagyok. Vagy tripla, mert mind a két fiam szereti és nekem is ízlett!

Kóstoljátok meg a Kecskeméti vadast. Isteni finom, mindkét fiamnak az a kedvence.

2010. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

23:56-os vagyok. ELNÉZÉST minden bevállalós anyukától :)

Mi cukkin,brokkoli és sütőtököt vettünk és a kukában végezte mind. Ritkán egyzik üvegest a lányom csak ha uszi nap van vagy hirtelen megyünk valahova és nem tudtam előre készülni hamival. Mi ami olcsóbb az a DM-ben a saját termékük vagy a Tescoban is kapható Hamé és Ovko-t szoktunk venni, ezek sem drágák de finomak.

2010. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A cukkinis nekünk se tetszett, meg valamelyik halas sem, de a többi, amit eddig ettünk, mind finom volt. Nekünk.

Én a DM babylove bio kajákat dobáltam a kukába, mert annyira ízetlen volt, hogy sehogy sem tudtam megetetni a gyerekekkel. Persze miután megkóstóltam, már nem is nagyon igyekeztem..

Ízlés dolga...

2010. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

kecskemétit átvette a hipp, igen, és sztem az egyik legfinibb bébikaja.

az előttem szóló anyukákhoz annyit, hogy én a hülyeségben annyiban tudom őket überelni, hogy én is ezen nőttem fel Xéve!!

:-)

egyébként is kecskeméti vagyok- ezért sem adnék mást a gyereknek!

:-D

2010. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam is megeszik bármilyen bébiételt. Nem válogatós, de a cukkinis neki sem jött be (de nekem sem), olyan sűrű volt az egész üveg és nem lehetett felhígítani sehogy sem, mert visszasűrűsödött.
2010. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!