Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak hanyan vagyunk...

Angliai anyukak hanyan vagyunk itt?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek irjatok meg hany evesek vagytok es mekkora a babatok :)
2010. nov. 25. 19:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Timi mar elvezi biztos a havat :) Kislanyom meg tudomast sem vett rola :)Talan jovore :)Mi sokat setalunk, csak nagyon feloltoztetem.Nagyon jokat alszik a babakocsiban :)
2010. dec. 10. 13:58
 12/17 anonim válasza:
Rettentoen szereti a havat.Ahogy leesett az elso ho,itt Bristolban,este ahogy Apa hazaert kapasbol menni kellett ki jatszani.Rettento jo a levego ilyenkor,jol elnyomja a gyerkocoket.
2010. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon cuki lehet, ahogy lepeget a nagy hoban :D

Mekkora ho van nalatok? Itt mar elolvadt nagy resze, de majdnem terdig ert :)

2010. dec. 10. 22:57
 14/17 anonim válasza:
Itt nem volt nagy,eppen hogy csak megmaradt par napig.De igy is rettentoen orult neki.Mig esett az ablakban ult es nezte es nagyokat kiabalt,hogy"Anya esik a ho!"
2010. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

De edes :) itt hatalmas ho volt.Volt ahol terdig ert, de atlagban 35-40 centi volt.

Itt lehetett szankozni.Nem volt iskola es kozlekedes.Meg a buszok/villamosok sem jartak.

2010. dec. 12. 12:30
 16/17 anonim válasza:
Azta,az mekkora jo! Tetszett volna nekunk is.
2010. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem tetszett :( szivesen adtam volna a havat barkinek.

3-4 napig nem mozdultunk ki, mert nem takaritottak a jardat es keptelenseg lett volna tolni a babakocsit.

2010. dec. 13. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!