Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgy tisztítjátok a kislányoto...

HOgy tisztítjátok a kislányotok punciját?

Figyelt kérdés
A kórházban annyira bekrémezték, és a fürdetésekkor sem mosták ki onnan a krémet két oldalról és olyan pici nem fér be az ujjam és a törcsi is. Ötletek?
2009. jan. 14. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Figyelek rá, hogy fürdés közben a kezemmel és a fürdőkrémmel jól kitöröljem. Törölközéskor pedig egyik kezemmel kicsit széthúzom a nagyajkait, és a törölközővel finoman kitörlöm, hogy ne maradjon benne krém.

Pelenkázáskor pedig szintén ezzel a módszerrel, széthúzva a nagyajkakat finoman megtörlöm 1X a nedves törlőkendővel.

Vigyázva , óvatosan de ki lehet törlöni, én az első naptól így csinálom

2009. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Na, nekünk a kórházban azt mondták, hogy véletlenül se nyúljunk bele, vagy húzzuk szét. Na, én rákérdeztem a védőnőnél, aki azt mondta, hogy olajos vattával óvatosan töröljem ki, ne törlőkendővel, mert abban van illatanyag, és hátha irritálja neki! Én azóta így csinálom!!
2009. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2009. jan. 14. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt nezd meg.

itt azt mondja a pasi, hogy a kicsik nemi szerve ilyen ontisztitó dolog, és ha nagyon nem kell, akkor ne piszkaljuk.


sajnos nem tudok tapasztalatból beszélni, mert még csak 8 hónapos vagyok, es kulonben is fiút várok, de érdemes megnezni a videot, hatha talalsz benne valami hasznosat te is

2009. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is azt mondták hogy ne tisztitsam.Nem is tisztítottam 1 hónapog,aztán megkérdeztem a védőnőt és ő mondta hogy minden este a krémet kikel mosni.Este rászettem magam és megcsináltam,tele volt krémmel és a krémnek már zöldes szine volt.Én vettem ilyen puhácska ruhát annak a sarkával gyengéden kimosom kicsit széthúzom,de az ujjamat nem teszem oda.Kisfiú után énsem tudtam mit kell csinálni a kisleány puncijával.
2009. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Én beolajozott fültisztító pálcával tisztítom minden fürdés előtt, de csak nagyajkon kívül.
2009. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!