Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételek a székletlazítók...

Milyen ételek a székletlazítók 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
6 hónapos babámnak 3 naponként van széklete, amióta nem szoptatok (2 hónapja), már elkezdtüka hozzátáplálást,de még mindig ugyanúgy van , sajnos a folyadékbevitele is kevés, teát nem nagyon akar inni, vizet is próbálom belenyomni, de nem kell neki, a gyümölcsitalt amit megveszek neki azt issza csak. aki már voltak így kérem segítsenek egy napi étrend vagy bármi tanács érdekelne
2010. nov. 25. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszibarack, szilva, sütőtök. Sajna ezeket a gyümölcsöket vagy fagyasztva tudod most megszerezni vagy bébiételben.
2010. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup.
2010. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Krumpli, répa , banán meg székletfogó, így ezeket próbáld visszafogni az étrendjéből, amennyire tudod.

Első vagyok megint.

2010. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok. Esetleg gyenge kamillatea néhány kanállal, akár cukorral is. Tudom, nem szívesen cukroz senki a babának, de végső esetben alkalmazható. Védőnő mondta.
2010. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az én védőnőm részeg, képzeljétek nekem mit mondott: krumpli pire hússal, sárgarépa leve, szilvát nehogy adjak! pedig van eltéve a fagyasztóba, szőrnyűűűű
2010. nov. 25. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:

szilva- ami még bébiételben is nálunk hatásos volt. Nálunk sajna nincs a fagyasztóba.

és az őszibarack,

2010. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszi nektek
2010. nov. 25. 12:11
 8/12 A kérdező kommentje:
A kajszi baracknak nincs ugyanilyen hatása, az lenne házi kompótban, tartósító nélkül
2010. nov. 25. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:

ha a gyümilevek nem segítenek,akkor duphalac szirup.Nem gyógyszer!!Kérdezd meg a dokidat.Nekem ezt ajánlotta.

igen,ehhez hozzájárul a nagyon kevés folyadék ivás is.Ismerős dolog...

2010. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kajszi(sárgabarack) is jó, csak attól sok picinek fáj a pocija. Vagy ez nem is kérdés volt?
2010. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!