Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött mellett ti tudtok...

Újszülött mellett ti tudtok főzni, mosni, takarítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem minden helyezethez lehet alkalmazkodni, ésmindent meg lehet oldani, de egy ilyen helyzetben ha van segítség lelkifurdalás nélkül el kell fogadni!

az első babánál én sem fogadtam el, a másodiknál már kértem! szerencsére jött anyukám segített sokat, sokkal jobban érzetem magam, a babával is és egyébként is.

És nem ciki, hogy segítséget kérsz ilyen helyzetben, főleg ha tudsz is kitől!

:-)

2010. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Van, akinek van segítsége, és van, akinek nincs. De akinek nincs, annak is meg kell csinálnia.


Én senkire, csak a páromra számíthattam, ő vásárolt, mikor jött hazafele. Császáros voltam, de mikor hazamentünk, muszáj volt főznöm, ha enni akartam. Így 1 hét után szerencsére már alig éreztem a műtétet.

Aztán 3. hét után, mikor már mentünk sétálni, akkor a vásárlást is elintéztem én. Tényleg nem minden a babáról szól. Most kevesebb az időm (14 hónapos), mert folyton figyelni kell, merre jár, mit csinál, de velem jön mosni, ő kapcsolja be a gépet, tolja be a mosószeradagolós fiókot. Mikor teregetek, ő bújkál a szárító alatt... Viszont főzni csak akkor, ha alszik, mert amúgy kipakol a konyhaszekrényből mindent, míg megmosom pl. a zöldségeket... :D

2010. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Én tuti nem fogok senkit beengedni lábatlankodni az első hat hétben. Így is rosszul vagyok már a rokonoktól, mióta terhes lettem mindenki a seggemben van, nem értem mi bajuk.

és már most nyúznak h 3-4 gyerek kell.

na persze...

Velem itthon lesz a férjem pár hétig.

2010. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló!! Azért gondolod így,mert még nincs baba.Én mindent megadnék egy kis segítségért de nincs.Férjem minden nap dolgozik,mire haza ér rend és főtt ebéd várja,pedig a lányom már mászik és minden pillanatban a lában alatt van.külföldön élek,anyukám évente 1szer jön 1 hétre,tényleg nincs ki segítsen.Nagyon kivagyok,sokszor sírva ébredek reggel hogy már megint nem alhatom ki magam...de ez van,majd megoldom ezt is ,mint mindent,egyedül.Ezt csak azért mondom hogy tényleg,ha van aki segíteni szeretne,fogadjátok el,mert nagyon jól tud esni.
2010. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, engem kifejezetten zavarnak a "jótanácsot" osztogató anyukák és anyósok, törődjenek a saját dolgukkal.

Ilyesmire gondolok, hogy majd textil pelenkát kell venni, nem eldobhatót, ne legyek hülye.

Szóval emiatt írtam h inkább egyedül és a férjemmel, mint rokonokkal.

2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!