Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi NUROFENT adhatok a...

Mennyi NUROFENT adhatok a lányomnak?

Figyelt kérdés

Jövő szombaton lesz 1 éves! a dobozon csak életkor van testsúlykilogramm nincs!De 2,5 militől nem megy le a láza!6-12 hó 3-4*2,5 ml!1-3 éves korig lehet adni 3*5 ml-it!Adhatok neki már 5 milit?Elfelejtettem a dokitól megkérdezni,most meg nem elérhető! :(

Valaki ha járt így légysz...

Amúgy 10,5 kiló!

Köszi


2010. nov. 24. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Az én lányom 2 hete múlt 1 éves. Szerintem semmiképpen ne adj többet 3-4x 2,5ml-nél. Inkább borogasd, homlokát, csuklóját, lábszárát, vagy hidegvizes hűtőfürdő. De a mellkasát semmiképpen.
2010. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy hét már nem számít. Ha nem is mersz neki adni 5 ml, adj 3,5-4-et. Azért nem viszi le, mert az a mennyiség már kevés neki.
2010. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
adhatsz szerintem már 5 ml-t, de ha attól sem megy le a láza, akkor inkább váltva add a panadollal!!
2010. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 13 hónapos és 12 kg, Ő is most volt lázas de nekünk 6 ml-t mondott az orvos. Valami olyasmi van testsúlykilóra hogy a súlyának a feleét ml-ben. Mert nekünk azt mondta hogy a 2,5 ml semmit nem ér a 12 kg-hoz!
2010. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Germicid C-vel kombinálni.
2010. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen lányok! :)


Sajna kúpot nem lehet neki adni már 2 hósan sem lehetett,mert egyből kakil,pedig nekem is a germicidet javasolták,hogy az jobb! :(

2010. nov. 24. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Kislányom (igaz 3 éves), most volt tüszős mandulagyulladása, és a NEGYEDIK fajta lázcsillapító segített csak tartósabban lent tartani az amúgy 40°-os lázát. (Meg persze a hűtő fürdő, csak nem olyan vicces éjjel két óránként kádba vonszolni a gyereket, akinek épp a sok alvás lenne jó...)

Szerintem próbáljatok ki másfajtát. Mert bár nem tudom, milyen betegsége van a kicsinek, lehet, hogy a Nurofen erre most nem hat...


Jobbulást mihamarabb!

2010. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15:46

Most közben jött a kommented.

Nekünk a Panadol Baby volt a befutó, az is szirup, mint a Nurofen.

2010. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

A lányomnak is tüszősmandula gyulladása van! majd hozatok panadolt is apával a bizti kedvéért!Ma lett először lázas,38,6,de tuti feljebb megy majd!


Köszi mindenkinek médegyszer!

2010. nov. 24. 16:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 1 hete voltunk nagyon betegek.Tüsszösmandulagyulladása volt a kisfiamnak.1 hétig nagyon lázas volt nem ment le sefogyse a láza.

Dec 8-án leszünk 1 évesek.

Megemelték a Nurofen szirupot neki 2,5 ml-ről 5 ml-re.

Nyugodtan megemelheted az adagját,ha nem viszi le a lázat,hisz ez a kicsinek se jó!

Kúpból a 200 mg-at kaptuk,mert a 100-as semmit nem ért.Egyébként 10 kg-ak vagyunk.

Ja és Augmentin Duot kaptunk s azt is megemelték 4 ml-re,mert a 2,5 semmit nem ért!

De meggyógyultunk.

Jobbulást kívánok!

2010. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!