Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babáitokra téli...

1 év körüli babáitokra téli kabátot adtok, ha sétálni mentek, vagy még az őszi dolgokat hordják?

Figyelt kérdés
Babakocsis sétára gondolok.
2010. nov. 23. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a téli overált adom már rá+meleg sapi!De nem nagyon öltöztetem még alá!Harisnya+body+hosszú újjú vékonyabb pulcsi!Így jól érzi magát!
2010. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Téli kabátot adok rá de overált még nem adtam.Harisnya bélelt nadrág.Ha hűvösebb van még egy plédet terítek rá.
2010. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ma időjárásban (nálunk fúj a szél kissé, 7 fok, borús idő) a kisfiam öltözéke:

harisnya, vastagabb nadrág, hosszú ujjas bady, hosszú ujjas felső és téli kabát, vastagabb, de még nem a legmelegebb sapka. Kesztyűt utálja és mindig meleg a keze, ezért még nem adok rá. Viszont én egy vékony takaróval betakarom még a lábát, ahogy ül a babakocsiban.

Őszi dolgokat pl.vékonyabb nadrág és kabát már csak akkor adom rá, ha kb.15 fokok vannak kinn is, ahogy múlt héten is volt nálunk, de egyébként már inkább a télikabát.

Overált egyszer próbáltuk ráadni, amikor nagyon fújt a szél és mennünk kellett valahova, hát kész kínszenvedés volt.

2010. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Harisnya, bélelt nadrág, body, hosszúujjú póló, téli pufi dzseki, bélelt cipő, sapka, kesztyű van a kisfiamon, 19 hónapos. Az overall majd most az 5 fok alatti esősebb időben fogom elővenni.
2010. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a cipő téliesített már? béleltet adtok Rájuk?
2010. nov. 23. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én így öltöztettem vasárnap: vastag, bélelt body, rá egy mellény, ez is vastag, és olyan kabát, amit nem adok majd rá a minuszokban, de melegebb, mint az átmeneti. Harisnya, és nadrág (vastagabb). És sapka. A lábára meleg kocsicipőt szoktam adni, de most mosásban volt, így harisnya, vastag zokni, és vékonyabb tutyi volt rajta. Takaró mindig van nálunk, azzal betakartam a lábát, délután már a babát is. Tegnap nem vittem ki, ebben az esőben.
2010. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!