Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák milyen eddig a napotok...

Anyukák milyen eddig a napotok? Olyan van h az első fog felül jön ki nem alul?

Figyelt kérdés

Nekünk vmi katasztrófa, lehet az időjárás miatt... de csak a sírás, hiszti, nyűglődés... megy :(

felül megvan dagadva az ínye, és piros is, lehet ott jön a fog, alul semmit nem látok. 5hós múlt.


2010. nov. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat a mi napunk sem egyszeru ma. Nem tudom, hogy az ido az oka vagy nallunk is a foga (a kisfiam mar 9 honapos mult van 2 foga alul de nallunk lehet jon a felso ketto). Par hete szepen eljatszik mellettem a konyhaba, ki-be pakol az egyik szekreny reszbe ahol csak muanyag dolgok vannak meg neki par jateka en meg teszem a dolgom korulotte. De ma egy percig nem akart elleni egyedul, igy reggel 9:30-tol mostanaig jatszottunk. Nemreg ebedelt es most szerencsere elaludt mert nagyon faradt volt mar. Ilyenkor alszik 3 orat (napi egyszer) ugyhogy most pihenek egy kicsit, internetezek es kozben ebedelek, aztan kiteregetek, felmosok es kipakolok a mosogato gepbol. Meglatjuk hatha jobb kedve lesz ha felebred. :) Egyebkent nem ujdonsag, hogy felul jon eloszor a foga. Hallottam mar ilyen esetrol.
2010. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia-sztok...nekünk semmi bajunk az időtől...bár van néha olyan sírás,h nem is tudom merre szaladjak vele hirtelen :) Nekünk is jön a fogunk...ha piros az ínyecskéje és meg is van dagadva,akkor tuti jön a foga.Nekünk az alsó kettő kibújt és most felül :) A sorrend meg egyéni.A könyvek sztem inkább az átlagot írják.A rágókát próbáltátok?Meg vegyél neki az ínyére krémet...megváltás egy kis időre :)Nekünk nem jött be.Tudjátok mit csinál?Az ujjamat vagy az övét rágja:)Üres cumisüveget is odaadtam már neki...azt is rágja.

5 és fél hósak vagyunk

További szép napot-kitartás:)

2010. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a rágóka nem jött be... bocsesz :)
2010. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát mi max fél órát alszunk 2 evés között, hát erre most 2 után elaludtunk, és negyed órája keltünk, mind2en :) előtte katasztrófa volt a délelőtt :S most elvan a játszószőnyegen, én meg megyek enni :)
2010. nov. 22. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk majdnem minden fog előbb felül jött ki, aztán alul (talán kivéve a szemfogait)
2010. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!