Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok nézni a tv-ben a...

Szoktátok nézni a tv-ben a Babavilág c. műsort? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

azért pontoztak le mert tudják ki vagyok de nyugi ez csak egy véletlen volt hogy válaszoltam mert pont itt jártam.


biztos úgy voltak vele hogy ha már egyszer itt vagyok nyugodtan kiélhetik a vágyukat és rommá pontoznak.


de teszek rá mert nem érdekel.

2010. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért pontoztak le mert a "vihorászó ribanc" kicsit talán erős jelző, a nem szimpatikus elég lett volna! Szerintem az emberek nagy többsége nem szereti az agresszív és néha közönséges kommenteket, nagyon sok van belőlük!
2010. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ne is foglalkozz a lepontozással, én csak most jöttem rá, hogy ki vagy :) Örülök, hogy válaszoltál és engem még az erős jelző sem zavart:) Egyébként ismerjük egymást, legalábbis így online :) Zs.
2010. nov. 22. 13:55
 14/18 anonim ***** válasza:

nekem nem lenne problámám vele, de szörnyen idegesít, hogy csak olyan anyukák szerepelnek benne, akik atom házban élnek...a múltkor is luxus fürdő, kád középen stb., miért nem lehet egy átlag anyukát berakni???ja igen meg a halom Fisher Price játék...hát ez van sajna, legyél gazdag és sok-sok Fisher Price játékot vegyél a gyerekednek, mert attól leszel jó anya...Kackac nevetséges.

Szekeres Nórival nincs semmi bajom.

2010. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocsi off leszek, honnan tudjátok egymásról hogy ki írt?
2010. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én onnan gondolom, ahogy fogalmazott, meg megnéztem a toplistán, hogy most hány százalékon áll :). Mivel őt sokan ismerik itt (egy ideig a nevével írt), így sokan már megismerik a stílusáról.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld! :)

2010. nov. 22. 19:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Már csak ritkán nézem, mert irritál. Egyértelműen nem az átlagembernek szól, hanem azoknak, akik kifejezetten magas jövedelműek. Bármilyen témakörről van szó, tuti, hogy valami méregdrága dolgot kell hozzá megvenni. És ezt valamilyen szakvéleménnyel alá is támasztják.
2010. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! teljesen igazad van....
2010. nov. 29. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!