Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok nézni a tv-ben a...

Szoktátok nézni a tv-ben a Babavilág c. műsort? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha belepillantok takarítás közben, de szerintem az egész csak reklám. Én ezért nem is szeretem.

2010. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

A magyar média szégyene. De a tv2-től nem is várok mást.


a müsor: ingyenreklámok a FP-nak dezinformációkkal teli, sok felesleges kört fut.


a müsorvezető: affektáló ideges vihorászó ribanc.


Nem hiányozna ha nem adnák le soha többé ha csak tehetem nem nézem. Amig L. C. vezette sem volt jobb de legalább nem kaptam agyvérzést a 2. percben.

2010. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon szeretem,bár nem mindig tudom megnézni,de ha bekapcsolom és látom h megy,akkor leülök elé.Több ilyen babás műsor kellene.
2010. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kicsit kiakasztó hogy amikor játékot mutatnak csak a Fischer Price játékok mennek. jó, gondolom szponzor de néha mutathatnának egyszerűbb dolgokat is. én pl. megvettem egy pár játékot ( FP ) és nem köti le jobban mint az olcsóbb játék. mi lenne ha azt mutatnák be hogy hétköznapi dolgokból mit lehet csinálni ? a másik meg az hogy nagyon sok témát ismételnek
2010. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Egy nagy reklám az egész...ráadásul megfűszerezve azzal, hogy érezd magad xarul, ha nem veszel meg MINDENT a gyerekednek amit csak ők mondanak, tanácsolnak stb.
2010. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom, nem csak én látom úgy, hogy az egésznek a lényege a "kissé" rosszul leplezett reklám. Ok, hogy a Fp az egyik fő szponzor, de tényleg arról szól az egész, hogy aki nem vesz ilyet, annak a gyereke nem fejlődik megfelelően. Ha meg van is benne normális téma, akkor az 1-2 perc, szinte csak érintik, nincs rendesen kifejtve. A műsorvezető engem is irritál, szegény tényleg elég infantilisnek tűnik, pedig tudom, hogy 3 gyereke van...
2010. nov. 22. 12:37
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért pontoztátok le a 2. válaszolót?? én véleményekre voltam kíváncsi és nekem igenis, minden válasz hasznos! Akkor is, ha épp nem értek vele maradéktalanul egyet! Mindenkinek ment a zöld kezecske! Köszi!
2010. nov. 22. 12:49
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Arról nem beszélve, hogy mindig ugyanaz a téma... Szoptatás,hozzátáplálás, betegség.

Én legalábbis eddig lényegi információt nem hallottam benne, amit egyébként nem lehet tudni.

2010. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én meg szoktam nézni, főképp a hozzátáplálós és a bőrápolós riportok miatt.


Sajna súlyos atópiás a csajszim bőre, néha mondanak okos dolgokat, amiket ki is próbálunk :-)


Engem jobban a BEBA reklámozása zavar, mert a többi pre, pro-s tápszer is van olyan jó, csak nem olyan drága(mondjuk mi speciálisat eszünk sajnos)

Meg inkább a szoptatást kéne szorgalmazni szerintem :-)


A fisher price adott a studionak játékokat, cserébe rajta maradt a logó, ez engem nem zavar, nem emiatt veszem meg a fp játékokat, hanem mert minőségre jobbak, mint néhány olcsóbb kateória :-)de inkább használtan szerzem be igy a minőség megvan olcsón :-)


Ami irritál engem is , az a műsorvezető, meg a hires anyukák... ki hogy fogy(leszarom-bocs-)

milyen megfizethetetlen cellulit meg fényterápiákra jár, de azt senki nem mondja, hány zsirlesziváson, meg plasztikai műtéten van túl...ááá

2010. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Múltkor kiakadta, amúgy szerintem elég felszínes műsor tele "reklámokkal"

Volt benn valami TV2-es naplós riporter csajszi akinek kicsi babája volt, elmondta, hogy sok teje van, ababája szépen eszik, hízik, az anytej milyen egészséges...

Na gondolta ez jó, ő is szoptat.

Aztán- mutatják, hogy bébiételet (természeretesen Univert),ad a kicsinek, mert neki nemsokára megint egyre többet kell dolgoznia bla-bla és akkor majd ezt kell ennie.


Könyörgöm, miért nem ad neki akkor fagyasztott tejet, ha nincs otthon



Ránézésre nem lehetett több a a baba 3-4 hónaposnál.

2010. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!