Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek el használni...

Mikor kezdtétek el használni a sportkocsit?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám. A babakocsimnak van sportkocsi ülése is, ami megdönthető teljesen vízszintesbe, félig ülő, és teljesen ülő helyzetbe. Milyen fokban ültethetem babám a sportkocsiban, ha most még nem tud ülni? Még most szerencsére nem nyavajog a mózeskosárnak, de Lányom olyan hosszú, hogy félek, kinövi 6 hónapos kora előtt. A tél meg most kezdődik, persze van lábzsákja a sportkocsi üléshez, de jobb lenne kihúzni a telet a mózesben, mert az zártabb. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. nov. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdtem el használni, amikor tudott egyedül, támasztás nélkül ülni. Ekkor 5 hónapos volt!
2010. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos korig használtuk a mózest, a sportrészt csak ezután. Pedig az én babám extra hosszú :)

Csak kb. 6-7 hónapos kora után kezdtem el emelni a sportrészt.

2010. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amíg nincs baja a mózessal, addig abban fektetem, csak azért kérdeztem, mert a vele egykorú babák már nem fekve utaznak a babakocsiban errefelé. Vagy hordozóba rakják őket, vagy már a sportkocsi elő van véve.
2010. nov. 22. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Újszülött korától sportkocsiban "utazott". (Vízszintesig dönthető háttámlájú van.)
2010. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg, amikor már önállóan tud ülni 40 fokban megemelhető a háttámla. Azért nem lehet korhoz kötni, mert a mi babánk már 4,5-5 hónaposan ült, a barátnőm babája meg csak 6 hónaposan.
2010. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!