Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek be merjem most...

Szerintetek be merjem most adatni? Nem csinálnék nagyobb bajt belőle?

Figyelt kérdés

Kisfiam kb.másfél hete megfázott,pár napig hőemelkedése volt,1szer láza is. Még mindig sokat tüsszent,kicsit olyan,mintha még meg lenne fázva,és kicsit piros is a torka-legalábbis múlt hét csüt.az volt-.Holnap kellene megkapnia a 15 hós védőoltást+a Prevenart. Beszéltem a védőnővel,aki azt mondta szerinte most megkaphatja,de döntsem el én. Igazából félek,hogy még mindig kicsit beteg és erre gyengített bacikat fog még kapni,hogy nem lesz-e rosszabb. Ha holnap nem,akkor legközelebb 2 hét múlva kapná meg.

Ti mit tennétek?


2010. nov. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én biztos várnék 2 hetet!
2010. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A doki nálunk be sem adja csak gyógyulás után 2 héttel.
2010. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki minden oltás előtt megvizsgálja a Babót és csak utána olt ha nincs gond.És mindig kérdezi nátha stb.?Szerintem is inkább várj vele 2 hetet.az a biztos
2010. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nálunk is megvizsgálja a doki,de akkor is beadja ha kicsit meg van fázva.Csak láz esetén nem.

2010. nov. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!