Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "heppje" van gyermekedn...

Milyen "heppje" van gyermekednek? Szerintem nagyon viccesek tudnak lenni, nevessünk egy jót!

Figyelt kérdés

Szerintem minden gyerek tud olyan zsémbes, házsártos lenni, mint egy öregember. Az én 14 hónapos kisfiamnak például az a mániája, hogy ha eszik joghurtot, pudingot, valami ilyesmit, akkor addig piszkál, míg le nem szedem teljesen a tetejét. Az nem jó, hogy felnyitom a pudingot, neeeem, teljesen le kell szedni. A másik heppje az, hogy az ajtókat be kell csukni. Legyen az szekrény, szoba, vagy akármilyen ajtó, annak becsukva kell lenni.

A barátnőm 2 éves kisfia pedig notorius kézmosó. Egyszerűen utálja, ha koszos a keze, azonnal le kell törölni, meg kell mosni. A másik pedig: állandóan rendet rak, és szinte rosszul van, ha kupi van, azonnal meg is jegyzi: kupi van, vagy mondja, ha valahol koszt lát, hogy pisok...

A Ti gyermekeitek miben mániákus?


2010. nov. 20. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 16 hónapos. Legújabb mániája, hogy mindenkinek a szájába nyúlkál, megtapogatni a fogait, de sokszor egymás után, és minden tapi után beletörli az ujját a pulcsijába:) A másik, hogy a mutatóujjával próbál felszedni morzsákat, persze nem tapad rá, de aztán az egész tenyerét a száához tapasztja, és csodálkozik, hogy nem került bele "kaja".

Néha csinál olyat is, hogyha beviszem neki a reggelit/ebédet/vacsit, de nem adom oda azonnal, mert előke kell, stb.. Akkor (ülve) megfeszíti magát a karjait, és hosszú másodperceken keresztül visít kétségbeesetten, hogy adjak már enni, de azonnal.. :))

Jó a kérdés és jók a válaszok! :)

2010. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 3,5 éves és a szöszök,koszok és egyéb pöttyök miatt raplizik.Pl.imád tusolni, de a kádba nem lehet semmi fekete pötty belépéskor.Mindig figyelek erre. Persze a talpán mindig van egy-kettő, úgyhogy tusolás előtt lábmosás nehogy a kádban megjelenjenek.:-)
2010. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj (még), a kádról eszembe jutott hogy nálunk a kádban fürdés közben nem lehet semmi. Sem játék, sem flakon, sem csúszásgátló. Csak úgy a'la nature... egyszer belementek a zokniszöszök a lábáról a vízbe (tele lett a kád alja) meglátta azt kiáltotta "pó, póó" (=pók) és kétségbeesetten szedegette ki őket apukája kezébe adva. (21 hónapos)
2010. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk meg nem lehetnek csukva az ajtók :D mindet kinyitja ha meg jó erősen csapja ki és visszacsukódik a falról nagyon mérges lesz, feláll és az egész testével rázuhan az ajtóra, hogy nyitva maradjon közben persze mérgesen kiabál vele :D

kosz nálunk se lehet, minden szöszt felcsipeget és megeszi :S

11 hónapos

2010. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetjük a játékaira a lábunkat.Például fekszem a földön és ráteszem a lábdájára vagy csuszdájára bármire feltámasztom,már löki is le.A kocsiban mikor hátul utazom vele,nem rakhatom a kezem az ülése fölé,ugy mintha átkarolnám.Remélem érthető.Ja és nem hajlandó fürödni az uszógumija nélkül.20hónapos kislány.
2010. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jaaaj, nagyon jókat írtatok! :) Milyen kis házsártosaink vannak, igaz, lányok? :)))
2010. nov. 20. 23:07
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A mienk 1 éves kisfiú. Nagyjából 1 hónapja az a heppje, hogy mindenre vissza kell tenni a tetejét/kupakot. Érdekes úgy joghurtot enni, hogy minden kanál után ő visszateszi a joghurtos pohárra a "papírt" vagy iszik a cumisüvegből, amire 2 kortyonként visszateszi a kupakot, majd leveszi és megint iszik és így tovább.

A másik, hogy nem bírja elviselni, ha szobapapucs van a lábunkon. Ha leülünk a szobában, az az első. hogy mindenkiről leszedi a papucsot.

2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak inkább érdekes játékai vannak. A top 3: kulcslyuk (belenyúl, simogatja, csapkodja, ott áll mellette percekig),

szög, amivel a UPC kábel a küszöb mellé van rögzítve (nem tudom mit eszik rajta, de imád vele játszani, piszkálja, próbálja kihúzni, van hogy 20 percig ül fölötte),

de a csúcs a fürdőszobai csatonaösszefolyó (nézegeti, simogatja, próbálja leszedni, megvizsgálja alaposan minden irányból, ha tehetné egész nap mellette ülne a kövön). 11 hónapos fiú.

2010. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!