Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "heppje" van gyermekedn...

Milyen "heppje" van gyermekednek? Szerintem nagyon viccesek tudnak lenni, nevessünk egy jót!

Figyelt kérdés

Szerintem minden gyerek tud olyan zsémbes, házsártos lenni, mint egy öregember. Az én 14 hónapos kisfiamnak például az a mániája, hogy ha eszik joghurtot, pudingot, valami ilyesmit, akkor addig piszkál, míg le nem szedem teljesen a tetejét. Az nem jó, hogy felnyitom a pudingot, neeeem, teljesen le kell szedni. A másik heppje az, hogy az ajtókat be kell csukni. Legyen az szekrény, szoba, vagy akármilyen ajtó, annak becsukva kell lenni.

A barátnőm 2 éves kisfia pedig notorius kézmosó. Egyszerűen utálja, ha koszos a keze, azonnal le kell törölni, meg kell mosni. A másik pedig: állandóan rendet rak, és szinte rosszul van, ha kupi van, azonnal meg is jegyzi: kupi van, vagy mondja, ha valahol koszt lát, hogy pisok...

A Ti gyermekeitek miben mániákus?


2010. nov. 20. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Az én kisfiam 22 hónapos és nagy szopis.De csak akkor tud önfeledten belefeledkezni ha közben macerálhatja a könyökömet.Ha kimegyünk az udvarra és szopizni akar nem mindig szoktunk bejönni,és akkor le kell venni a kabátot felhúzni a pulcsim ujját. Van amikor napközbe is odaszalad megsimizi egy kicsit és már megy is tovább.

Egyébként az ő kezét is mindig meg kell mosni nem szereti ha piszkos .

2010. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez tök aranyos... kis könyökmániás... :)
2010. nov. 20. 18:55
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Az én 2 éves fiam mindenhol bikát,meg vaddisznót keres,és "lövi". Apuka vadász...S
2010. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos és amikor iszik pohárból nekünk is önteni kell egy pohárba és koccintani.addig nem hajlandó inni még nem koccintunk.A másik a micimackós tányérjára nem lehet ételt rakni csakis körbe,ha véletlenül a képre kerül kiturkálja.Ha enni megyünk az asztalnál azonnal bekapcsolja a zenét,a nélkül nem eszünk.és még sorolhatnám:))
2010. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
de jók ezek! én már várom, h mi lesz, 5hósak vagyunk :)
2010. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 22 hónapos tisztaság mániás állandóan takarít(hozza a seprűt és a lapátot) mert mindenhol tosz (kosz) meg pók van....
2010. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 11 hónapos, 1 hónapja nem szopik, csak nyugtatásra 'használja'. De esténként fürdetéskor feláll a kádban, kihámozza a cicimet a hálóingből, és rácuppan. Nagy komoly képpel slukkol, én meg alig bírom nevetés nélkül!

A szerkényeket ő is csukja, az ajtókat csukja és püföli, de más igazán nincs. Talán majd ha picit nagyobb lesz.

Egyébként nagyon jókat írtatok, és baromi jó maga az ötlet is!

2010. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
18:53-as! Nem szokott olyankor eszedbe jutni a Hófehér c. örökbecsű magyar rajzfilm? :))) (könyökpuszi)
2010. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Másfél éves lányomnak a mániája, hogy minden ajtó be legyen csukva. Ha egyik helységből átmegy a másikba, behajtja az ajtót. Még akkor is, ha épp én vagy apa megy ki, utánunk is becsukja. :)

2010. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én 21 hónaposomnak az jelent problémát ha valakin lyukas zokni vagy nadrág van. Rajta sem lehet (az az első amikor ráadom a harisnyát, zoknit hogy leellenőrizze lyukmentességét) képes sírni is emiatt. Szóval kukába a lyukas tavalyi harisnyákkal :) Neki is minden rovar = pók. Vannak "bogaraik" csakúgy mint a felnőtteknek.
2010. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!