Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen raknátok bele...

Mennyi idősen raknátok bele ebbe a pihenőszékbe?

Figyelt kérdés

[link]


Ezünk van. Most 2 hetes a kisfiam és szopizás után még vagy 1 - 1,5 órát nézelődik/nézelődne, de ha a mózeskosárban van, onnan nem lát ki és akkor sokszor nyüglődik.


Ennek van kitámasztója, aminek megfelelően tök jól hátra lehet dönteni (első fotón), kb. annyira van úgy megdöntve, mint a hordozóban.


Mikortól rakjam bele? Szerintem tetszene neki, mert ott kinyílik előtte a világ, hoyg lát oldalra, mégsincs kézben (2 évesem mellett nem tudom annyit felvenni, amennyit szeretné...).


Köszi a válaszokat!


2010. nov. 20. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Újszülött kortól használható.Én 2-3 hetes kezdtem használni pihiszéket.Fisher Price van nekünk is csak az akváriumos.:)
2010. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kiságyból vagy járókából is kilát.

Ha jól látom ebben majdnem ülő helyzetben vana a baba, ezért 5-6 hónapos kora előtt én nem ültetném bele

2010. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha hátra lehet dönteni teljesen akkor használhatod ha jól érzi magát benne :)
2010. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom két hetesen már ilyesmiben csücsült, persze nem hagytam sokáig, de szerette, és szereti a mai napig. Nyugodtan használhatod!
2010. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is újszülött kortól használtam!2 hetes volt mikor kaptuk,nekünk az esőerdős van!
2010. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha csak két fokozatban dönthető, az ilyen korban nem elég jó... majdnem vízszintes kellene. és a fejszűkítő sem ártana, mert még nem tudják tartani a fejüket olyan stabilan.


nekünk ilyen van:


[link]

2010. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző vok:


olyan típust válassz ami újszülött kortól használható szerintem.

2010. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van.2és fél hós kortól rakom bele.Ha kitámasztod,nyugodtan bele rakhatod.Sima gyerekülés a kocsiba való,sokkal mélyebb.Ha abban lehet 1-2 órát,szerintem ebben is.Én még kitámasztás nélkül hintáztattam is.Kényelmesebb,mint a gyerekülés,és nem is csuklik úgy össze benne.Használd bátran.
2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is belerakhatod. Nekünk Chicco van, és kb. 3 hetes kora óta használjuk, mondjuk az szinte teljesen fektethető. Nagyon szerette, mindenhova vittem magammal a lakásban. Rakd bele, h. tetszik-e neki.
2010. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!