Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kiegészítőt ajánlotok...

Milyen kiegészítőt ajánlotok esti, lefekvés előtti szopi után a babának? Tápszert, tejpépet? És milyen cumit a cumisüvegre, mert van már 7 foga, gondolom az ilyen dolgok számítanak, ráadásul 8 hónapos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
tejpépet adj szerintem, és ahhoz cumisüveg sem kell. csak kanál. a tépszer nehéz dolog, mert lehet, hogy akkor nem akarja utána elfogadni a cicit. hallottam már ilyesmiről...
2009. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Az én kislányom 7 hónapos és neki is 7 fogacskája van.

Mi is most kezdtük el a tejpép kóstolást és szereti(Hipp-es Natúr grízes). Ki akarom próbálni a Jó éjszakát tejpépet is.De ne cumisüvegből add neki,mert később nem fogod leszoktatni róla.

Nekem ajánlottál a gumi fejű kanalat az nem bántja a fogacskáját és az ínyét sem.Azóta eszik rendesen amióta vettem neki élvezi a kajcsizást.

Remélem tudtam segíteni!

Boldog babázást. 7hónapos kislány anyukája

2009. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi esti szopi után nestlé rizses tejpépet eszünk, imádja.

Csakis kanálból!

2009. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!