Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok tippeket mit fözzek...

Adjatok tippeket mit fözzek 14hós babámnak ami gyors és egyszerü megcsinalni? Ebédre érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék.
2010. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
krumplistészta
2010. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
paprikás krumpli,főzelékek főtt tojással,tojásleves
2010. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valami húsos jobb lenne,vagy nem olyan fontos a hús fogyasztás ennyi idösen?azon aggodok hogy nem jut elég tápanyaghoz vagy inkább fehérjéhez a fiam.nem szoktam számolgatni meg ilyesmi,csak amiota megy (1 hónapja)nem hizott,sőt 2 hete 10 dkg-al kevesebb volt mint elötte és ugy gondolom ebédre kicsit kiadósabb kellene,csak mellette nehéz főzni.
2010. nov. 18. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

rakott zöldség darálthússal, rizzsel

vagy lightos bolognai tésztát durumból

2010. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én írtam a tojáslevest.a tojásban sok a fehérje és a vitamin,heti kettőt nyugodtan adhatsz neki.Fiam 14 hónapos,minden nap eszik húst,van,hogy kétszer is.ma paradicsomos káposzta főzeléket evett pulykapörkölttel vacsorára,ebédre meg zellerkrémlevest reszelt sajttal.holnap ananászos csirkét fog enni rizzsel ebédre,a vacsorát még nem találtam ki.Adhatsz jó sűrűn gulyáslevest is.én töltött káposztát is adtam már,bár nem savanyú káposztából és paradicsomosan.nagyon ízlett neki.múltkor brassóit csináltam,neki nem sült krumplival hanem rizzsel adtam,és raktam bele plussz borsót.
2010. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!