Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak mindig kikapcsoló...

Kislányomnak mindig kikapcsolódik a fülbevalója! Le lehet záratni az ékszerésznél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 12:05
1 2
 1/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
milyen típusú fülbevalója van? az én kislányomnak is mindig kikapcsolódott az egyik, már bepánikoltam, hogy visszavitetem az ékszerészhez, aztán rájöttem, hogy egyszerűen kicsit állítani kell a beakadó kis kapcson. kicsit kifeszegettem, azóta, hónapok óta semmi probléma.
2010. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudják csinálni. De az is lehet, hogy te magad meg tudod csinálni. Az enyémnek karika fülbevalója van, az egyik mindig kikapcsolódott. Kiszedtem a füléből és picit meghúztam a két végét. Azóta tökéletesen zár.
2010. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
az én kislányomnak is karikafülbevalója van.
2010. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekünk nem karika van ,hanem az a félpatkó alakú !Egysoros gyöngyös.
2010. nov. 18. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is beakasztós fülbevalója van, sőt nekem is, és ezt kiszedve tényleg egy kis mozdulattal meg lehet úgy húzni, hogy biztosan tartson a kapocs!!!


Lezáratni nem kellene, azért az lenne a jó, ha bármikor kivehető egy fülbevaló.

2010. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanolyan fülbevalónk van mint a kérdezőnek (rózsaszín fehér kövek) és ugyan ez a problémánk, jó párszor beparáztatott már hogy elhagytuk de meg lett mindig vagy az ágyban vagy a ruhájában. Szerintem ezeknek a fülbevalóknak ez az átka annak ellenére hogy nagyon szép!
2010. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Molly07!nem próbáltatok semmit csinálni a fülbevalóval?
2010. nov. 18. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden fulbevalot le lehet zaratni de nem ajanlatos,ha beakad valamibe igy konnyen kiesik a fulebol,viszont ha le van zaratva le is tepheti a gyerek fulcimpajat.ne zarasd le semmikepp.

egy aranymuves lanya.

2010. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem mertem megcsinálni, arra gondoltam fogóval oldalról kicsit megnyomom hogy jobban szoruljon de majd holnap megpróbálom akkor és ha sikerül megírom ha eltöröm az se baj mert ha jobb nem lesz akkor úgyis venni kell újat mert félek hogy elhagyjuk.
2010. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam egy pár ékszerésznél!Semmit nem tudtak kezdeni a fülbevalónkal.Be lehet számítani egy újba,de kb.5-6 ezret rá kell fizetni.Néztem olyat amit le tudnak zárni.Azok olyan régi hagyományos kinézetűek,csak szebbek.A kis karikák pedig állítólag ugyanúgy kikapcsolódnak!
2010. nov. 19. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!