Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan babakocsit, amivel teljes mértékben meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Egy-két kikötésem van:

-mindkét irányból tolható legyen

-bolygókerekes legyen

-3 vagy többfunkciós

-strapabíró legyen mert nagyon sokat közlekedünk vele

-ne legyen gagyi, mert már egyet vettem Kunert Vip-t és azzal befaragtam, esik szét az egész!!

Köszi.Megírhatjátok, hogy miért szeretitek.


2010. nov. 17. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Multifunkciós,mind a 3 részt mind2 irányban rá lehet tenni,felfújható mind a 4 kereke,(hóban pl jobban tudod tolni)bolygós az első kerék,jár hozzá táska,meg esővédő,mind3 részhez van külön lábzsák......azt hiszem nem hagytam ki semmit:-)Ja,nagy színválasztékban van:-P


Én nagyon meg vagyok elégedve vele,minden nap használom.A váz rész összecsukva még a Yaris-om csomagtartójában is elfér.

2010. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Espiro vector air 4 babakocsink van ,ugyanaz mint az előző válaszolóé, de nekem kinézetre jobban tetszik az espiro. Nagyon jól lehet vele terepen is menni, a legnagyobb homokban és buckákon is könnyedén átmegy. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2010. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van:

[link]

6 hónapja használom és tökéletes! Imádom!

2010. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Giraffe Club SH-618


[link]


Nekünk ilyen van, minden szempontból szuper!

2010. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van!


[link]


És ez a másik favorit!

[link]


Én a 3 kerekű híve vagyok!Mert nagyon könnyű vele közlekedni,egy helyben megfordul.Fél éve használom,eddig minden szempontból megfelelt!Soha nem vennék olyan babakocsikat,mint ami pl. neked is volt!Kb.4 vagy 5 féle van ami tök egyforma ,csak a neve más!És látom mit megkínlódnak vele az anyukák,mert nem fordul,nehéz stb!Falun lakunk így jól jön a nagy kerék,de nem akármiyen formában,mint Kunert vip,Baby merc,anmar leon és társai!Lehet hogy ezek olcsóbbak,de sajnos sokan fürdenek be vele!Így lehet venni másikat!De amit az egyik válaszoló írt,a Danny Sport az is valóban nagyon jó,és még ami bejön,a Tako Jumper.De ezek ugye mint 80-100 ezer között vannak!

2010. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Quinny Speedi szett, és Espiro Vector Air 4.

Mindkettőt imádom. Nem találtam még jobbat náluk.

2010. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Cam Combi Family, vagy Recaro. Utóbbi sajnos hangyányit drága, hála a magyarországi forgalmazónak...
2010. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, Timi vagy?
2010. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, Erika.Köszi mindenkinek:)
2010. nov. 18. 11:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Most jobban átnézegettem, és az Espiro Vector Air 4 mellet maradok eddig.Remélem ezzel nem fürdök be!
2010. nov. 18. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!