Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pisilés után nem kell popsitör...

Pisilés után nem kell popsitörlőt használni, és krémezni sem kell a babapopót?

Figyelt kérdés
Én szoktam használni, de ezzel tényleg nem teszek jót a bőrével?
2009. jan. 12. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell.

Én kakinál törlök, krémezek + fürdetés után + a reggeli pelusozásnál, akkor is ha csak pisi, mert nagyon sokáig van abban a pelusban. zóval így is naponta 4x törlöm át és krémezek (2x kakil egy nap) , ami szerintem bőven sok, de hát ennyiszer muszáj. Ezek a törlőkendők tele van az aloén, kamillán stb kívül egy csomó vegyszerrel is, a krémtől pedig fullad a bőr.

2009. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges, sőt káros mindig krémezni. Én is úgy csinálom, mint az előttem szóló: kaki után van törlés és krémezés is, illetve este fürdés után és reggel ébredés után, mert ugye egész éjjel abban a pelusban van. De töbször teljesen szükségtelen, sőt, káros lehet. Az én lányom majdnem 6 hónapos és még sose volt kipirosodva a popsija.
2009. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én még soha nem használtam krémet max. hintőport 11 hós babánál
2009. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ém mindig törlöm és krémezem. Olyan szép a kis popsija. De a lányoknál a pisi folyik a a feneke felé is. Nem lesz neki rossz ha pisibe áll a kis bőre egész nap? Én is szeretem megtörölni minden pisilés után.
2009. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Minden egyes alkalommal, amikor kendőt használunk, letöröljük a bőrről az a természetes réteget, ami megvédené azt. Tehát ha nem muszáj (pl sima pisinél, amikor egyébként is krém védi a bőrét ) , ne használjunk törlőkendőt.

Ez kb olyan mint a mindennapos hüvelyöblítés: először azt hiszi az ember, hogy így majd tisztább lesz, pedig frászt, csak el fog kapni egy csomó betegséget :(

2009. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. jan. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!