Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok-e, adnátok-e 8 és fél...

Adtatok-e, adnátok-e 8 és fél hónapos babának Petit Danone jellegű krémtúrót uzsira, vagy ebéd után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Ugye te sem gondolod komolyan,h a gyakorikérdéseken kapott % -ok bárkit is valósághűen jellemeznének akár anyai,akár emberi minőségében?
2010. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja uccsó vagyok ahogy elnézem neked sem sokkal több a % od mint az enyém és ÉN adok neki.
2010. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
"Ugye te sem gondolod komolyan,h a gyakorikérdéseken kapott % -ok bárkit is valósághűen jellemeznének akár anyai,akár emberi minőségében?" -> konkrétan ennél a kérdésnél azok az anyukák, akik egészségtelennek minősítik a Danoninot, azok magasabb %-kal rendelkeznek, mint a Danonino-pártiak.
2010. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Miért veszekedtek?????

Én a véleményetekre voltam kíváncsi, nem a veszekedésre!!!!!!!!!

A kisfiamnak vettünk 500-600 ft-ért HUMANA-s tejdesszeretet,4*100 ml-s nagyon szereti...

Ezutén ettünk iylen túrókrémet.... Ízlett neki, bár túlzásba nem vittük a fogyasztását..

kicsi súllyal született, 2750 grammal, apukája alkat, még csak 6550 gram, 8 hónaposan.

Örülök neki, hhogy valamit ilyen élvezetel eszik...

50-100 grammokat kikeverni kicsit nehéz, valljuk be...

A banánpártiaknak meg csak annyit, hogy azt a gyümölcsöt 1 éves korig nálunk egyeltalán nem ajánják, mer a jóég tudja, honnan jött, mivel kezelik, hogyan érlelik... stb...

Lehet egymást szidni, meg veszekedni, de senki se csinál mident tökéletesen... törekszünk rá, hogy jó anyukák legyünk, de aki ilyen egyzserü kérdésen felpaprikázza magát, az inkább a netezés helyett menjen a friss levegőre a babájával, s szippantson belőle mélyeket.

Jót fog tenni...

További szép napot, jó babázást!

Remélem, nem bántottam meg senkit.

2010. nov. 17. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!