Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik esernyőkocsi nem borul...

Melyik esernyőkocsi nem borul fel?

Figyelt kérdés

Volt már 2 esernyőkocsim. Az egyik Graco mosaic, de tönkrement a kereke, így vettem egy másmilyet. Az viszont hanyatt dől, ha ráakasztom a kistáskámat, amiben a gyerekeknek van az innivalója, tehát nem is nehéz, tán 1 kg lehet. Emiatt most megint babakocsit nézegetek, mert az egyszeri felborulás után nem merem már ezt használni.

Volt már sima, nagy kocsink is, Graco, Hauck, de azok sosem borultak fel, pedig arra nehezebb táskákat is tettem már...

Mindenképpen használtat szeretnék, de lövésem sincs, milyet merjek venni, amit nem borít fel a ráakasztott táska. És azért ne 2 kg legyen a kocsi, hanem valami komolyabb. És a 10,5 kgs gyereket könnyen lehessen tolni benne. Ha tudtok, linkeljetek:)


2010. nov. 16. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi használtan kaptunk 1 ilyet.1 hete voltunk a 3 éves fiammal a piacon.A gyereket,a tárolóban a sok holmit+ a 2 tolókaron 1-1 nagy szatyrot simán elbírt és így is könnyű tolni.Csak azt nem szeretem,hogy a kisfiam,aki elég magas,ha unja magát leteszi a lábát és tolat vele.Ilyenkor le kell fékezni,de nem borul fel vele:)

2010. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most ilyen van. Jó, stabil kocsi, nem borul, könnyen tolható a nagy kerekek miatt.


[link]

2010. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hauck Jet esernyőkocsim van, ezzel soha semmi bajom nem volt. Éppen árulom :)

7,7 kg, 110x32x37 centis összecsukva. Az én pelusozós táská is volt már ráakasztva, és az nem 1 kg sztem.

[link]


Ha érdekel, írj privit.

2010. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Peg Perego


[link]

2010. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Giordani Cinque van, még sosem borult fel, pedig én a tolókarra akasztom mindig a megpakolt táskámat.


[link]

2010. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!