Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A karfás vagy a karfa nélküli...

A karfás vagy a karfa nélküli esernyőkocsi a jobb?

Figyelt kérdés
Másfél éves a lányom, és nem tudom eldönteni milyet vegyek neki, pedig mostmár nagyon kellene a babakocsi. Elég izgága kiscsaj, félek, hogy a karfa nélküliben mindig dőlne majd előre. A karfásba viszont mindig be kellene emelni. Nektek melyik jött be? Melyiket ajánlanátok? Köszi a segítséget.
2011. ápr. 20. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem olyat vegyél, aminek levehető vagy legalább kihajtható a karfája. Akkor könnyebb a picikédet beletenni.
2011. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A karfa nélküliben is van biztonsági öv általában, ami megnehezítheti vagy megakadályozhatja, hogy előre dőljön a kicsi és ezáltal baj történjen. Szerintem ha nem tudod eldönteni, vegyél olyat, amiről leszerelhető/átalakítható a karfa. Ahogy az előzőekben is írták.
2011. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan az a helyzet, hogy most van egy szép karfa nélküli 6000Ft-ért, és van egy karfás 12000-ért. Az ára sem bindegy sajnos. Éppen meg tudom venni a drágábbat is, de ha jó lenne a karfa nélküli is, akkor inkább azt venném. Ezért várnék tapasztalatokat, hogy akinek karfa nélkülije van, ficánkol-e benne a gyerek, vagy szépen megül benne.
2011. ápr. 20. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
10:44-es vagyok. Én most vettem nemrég karfa nélkülit (használtan), igazából én nem gondolkodtam azon, hogy kell-e karfa vagy sem, mert nálunk is befolyásoló tényező a pénz sajnos. Bizonyos árig nézegettem és választottam, én a súlyát is néztem. Az igaz, hogy a kisfiam még csak 6 hónapot töltött a napokban és még nem ül magától, viszont a kombinált nagy babakocsi nagyon nehéz volt már a gyerekkel együtt a második emeletről.:) Így mostmár sokkal könnyebb.
2011. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 1 éves. Mindig a karfába kapaszkodva utazik a babakocsiban. Sokszor szabályosan lóg rajta. Igaz csak 3 pontosan van bekötve, mert az 5 pontos öv vállrészeiből mindig kivarázsolja a kezeit. Én inkább beemelem a babakocsiba. Nekünk jobb így.
2011. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kislányom is úgy utazik, hogy előre dől, és fogja a karfát, szerintem ez biztonságosabb, neki így. Én direkt olyat kerestem, aminek van karfája, a miénket elől szét lehet pattintani, így könnyű berakni.

Tesz-veszen vannak már 6 e-ért is karfásak, hátradönthetőek. HA nem gond, hogy használt.

2011. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!