Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babam beteg lazas, es...

Ha a babam beteg lazas, es letettem aludni ma 11-kor es meg mindig alszik, mit csianljak hagyjam vagy keltsem fel nagyon aggodom?

Figyelt kérdés
nem szokott ennyit aludni.es meg alig evett ma es ivott!mit csinaljak?
2010. nov. 16. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én ellenőrizném kézzel hogy lázas-e vagy betennék egy lázmérős cumit a szájába. Ha nem túl magas, csak hőemelkedés én hagynám aludni. Szerintem azzal gyógyul.
2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hagynám aludni. Ha lázas, meleg, akkor esetleg ébreszd fel, adj gyógyszert vagy kúpot, de ha nem, akkor hadd pihenjen. Lehet, hogy fáradt szegény. Az én lányom sem alszik sokat, de amikor beteg volt, hagytam. Ne aggódj, éhenhalni nem fog. Ha felébredt, akkor meg adj neki sok folyadékot, nehogy kiszáradjon.

Jobbulást a picinek!

2010. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?


Ha nem nagyon pici (pár hetes), akkor biztos, hogy ha tud aludni, akkor valószínűleg nincs olyan magas láza, amit azonnal csillapítani kellene.

Az enyémek mindig sírni, vagy nyöszörögni kezdtek, ha 39 fölé ment a lázuk.


Az alvás meg jót tesz neki, az alatt gyógyul a legjobban.


Ha szopik, esetleg mellre teheted, az enyémek alvás közben is szopiztak.


Jobbulást!

2010. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor alszik be ennyire,ha fölmegy a láza.Ilyenkor hónaljban mérem neki.Ha nagyon magas kap 1 kúpot és ha nem történik semmi 1 órán belül jön a hűtőfürdő.Volt amikor nem tudtam felébreszteni és borogattam.
2010. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Valószinűleg diakritikus musztozisz aholiusztózisza van.

Sürgősen el kell vinni orvoshoz. Én is csecsemő orvos vagyok. Hívj segítségért ezen a számon: 06-20-666-666-666-666-666-666 Jó bulást a babádnak! Egyen sok A, B, C, D, E, É , F és ZS Vitamint!

ÜDV Város Ferenc csecsemőorvos

2010. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

bunko utolso!

unatkozol menj egy masik oldalra elvezkedni!

Kivanom neked ezt az erzest ha gyereked lesz,majd akkor meglatjuk mekkora lesz a pofad!

2010. dec. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!