Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipirosodott popsira hajszárító?

Kipirosodott popsira hajszárító?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyet még nem haLLOTTAM, és szerintem butaság
2010. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hajszárítótól csak száraz lesz a popsi, de a pirosság nem múlik el.
2010. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamillás lemosás szárít.A hajszárító butaság.
2010. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minek?Talán mert a melegben hamarabb szaporodnak a gombák?Mert így van.Ha piros a popsija elég ha szabadon van a feneke(szellőzik)

És Betadinnal keni,hogy a gyulladás minél hamarabb elmúljon.

2010. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen marhaságot hallani? Csak kíváncsiságból kérdezem. Popsikrémmel kell vastagabban kenni és többet szellőztetni meztelenül a popót. Jóhogy nem sósavba kell mártani, hát ilyet...
2010. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként igen,most h így utánanéztem,ajánlják a popsi megszárításást hajszárítóval,de nem hosszasan,és nem maga a gyulladás ellen,hanem azért,h maximálisan száraz legyen,mivel a gyulladást gomba okozza,ami meleg és nedves környezetben szaporodik a leginkább.De semmiképpen sem forró hajszárítóval kell csinálni,és nem huzamosabb ideig,csak h száraz legyen.Próbáld meg,talán kíméletesebb,mint a kisebesedett fenekét törölközővel addig törölni,míg száraz nem lesz,ez logikus.


[link]

2010. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és ne a felmelegedett popóját pelenkázd be rögtön,hanem várj kicsit,míg lehűlik a bőre.
2010. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Interneten olvastam valahol,de nem tudom pontosan megmondani,hogy hol.
2010. nov. 16. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem butaság, én mindig úgy szárítottam meg neki, amikor csúnya volt. Miért lenne butaság, jobb úgy becsomagolni, hogy a nedves törlőkendőtől nedves a popsija? Szerintem attól lehet gombás, nem a hajszárítótól.
2010. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!