Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónaposan semmi sem...

6 és fél hónaposan semmi sem izlik babaámnak. Napi 5ször tászert eszik. Baj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, tápszert:)
2010. nov. 15. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:
mit próbáltál neki adni?
2010. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam eddig mindent örömmel evett, most meg semmit... Azt hittem nem ízlik neki, de kipróbáltam, hogy üvegből adom neki a tejpépet, és úgy meg megette. Szóval nem az ízével volt a baj :S Amúgy nem baj még...
2010. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, kicsit bővebben leírnád? :)


azért próbálkozz, minden nap kezd az ebédet szilárd étellel

2010. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 honapos kora ota kostolgatok vele almat, kortet, barackot, krumplit, repat.semmi sem izlik neki.tejpepet megeszi de csak cumisuvegbol, csak egy kanallal teszek a tapszerbe hogy ihato legyen,ne legyen tul suru.Probaltam mar ugy is, hogy odaadtam neki a kanalt hadd elvezze az allagat, ugysem kellett.2-3 kanallal melegyomoszolok de ezzel veget is er a szilard taplalek.Osszerazkodik, sir.Gondoltam lehet az idoponttal van a baj, hogy ne ket etkezes kozott adjam, hanem amikor ehes, ugy sem kell.Enekelek, grimaszolok neki, en is eszek, hogy kinavja....semmi.8kilo nem kicsi baba, de mindenki csak nez, hogy de nem eszik???????????mit csinalok rosszul?
2010. nov. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!