Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után kell szünetet...

Mennyi idő után kell szünetet tartani a homeopátiás chamomilla szedésében? Fogzásra használjuk minden este 5 golyót 2 hónapja.

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom,milyen lenne nélküle,a 6 hónapos babám éjjel 3-4x ébred, hajnalban már óránként. Nem sír vigasztalhatatlanul,10 perc szopi után újra alszik. A nyála nagyon folyik,a foga még nem bújt ki. Nappal általában jókedvű.
2010. nov. 15. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél-két HÉTIG, majd ugyanennyi szünet, vagy amíg vissza nem térnek a tünetek. Minden homeós bogyó lényege ez lenne.
2010. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban 3 hónapot mondtak...
2010. nov. 15. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a homeopátiás szakkönyvemben olvastam ezt. Sajnos a gyógyszertárosok többségének nincs homeopátiás szakképzése... De a lényeg: tarts szünetet, és meglátod, hogy mikor térnek vissza a tünetek.

A homeopátia lényege az öngyógyítás. Ha a baba alkati szerét megtaláltátok, a tüneteket elmulasztotta, akkor tulajdonképpen "meggyógyította" saját magát, így a bogyó nélkül is minden rendben kell, hogy legyen. Ha visszatérnek a tünetek, akkor ismét tartasz egy kúrát, ismét elmúlnak a tünetek, és a többi és a többi...

2010. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Az a baj,hogy fogalmam sincs,miért kelünk éjjel annyiszor. Éhségre gyanakodtam,de este már kap a babám gabonapépet. Marad a fogzás...
2010. nov. 15. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Két hétnél tovább nem kellene adni,szünetet kell tartani.De miért használod már ilyen régóta,ha amúgy is sokszor ébred,és a fogára gyanakszol?A nappali alvásoknál nem zavarja a foga?Látod,hogy fehér vagy vöröses az ínye?Ha esetleg megtapintod,lehet hogy egy kis rece már kinn van.Szerintem ne használd tovább.Ez már nagyon sok idő,és látod nem sokat ér,ha éjjel is sirdogál.Mi Dologélt,és Dentinoxot használtunk,persze csak 1-2 hétig.Bár azok sem értek sokat.
2010. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dologéllel mi is kenegetjük időnként. Az ínye alatt már 2 hónapja látszik alul 2 fog... Nappal ritkán alszik az ágyában,néha sírva ébred. Főleg rajtam alszik fél-háromnegyed órákat szopi közben/után.
2010. nov. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!