Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvasta, hogy sokan lego...

Olvasta, hogy sokan lego duplot vettetek 2 éves babátoknak. Melyik típust, belinkelnétek nekem képet róla? Melyikkel tudnak ilyenkor már játszeni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
en az alapkeszletet vettem meg neki. közepes meretü zöld dobozban lehet kapni
2010. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőm kislányának ilyen van:

[link]

2010. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom is 2 éves, imád legózni, a 4 éves bátyjával együtt szoktak, folyamatosan bővítjük a Duplo készletet. Tulajdonképpen mindegyikben ugyanolyan nehézségű dolgok vannak, kizárólag az ár szab határt. Most én is néztem mit lehetne, de mindenféle téma van a boltokban, cirkuszos, meg farm, de vannak kicsik amikben van egy dínó pl pár kockával vagy egy markoló ezek olyan 5000 körül mozognak de van a Verdák v a Toy Story rajzfilmfigurás készletek de ezekm már 16000 forint körül mozognak.
2010. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi 6ezer körül vettünk olyat amiben volt autóalap is és mintás számos kockák is, meg egy alapkészletet is 3000ért a smatch pontokkal.
2010. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah amúgy minddel tunak játszani és mind érdekes nekik már. Véleményem szerint az a jobb amiben több a kocka, mert abból sokmindent lehet épiteni és ő is próbálja egymásra tenni őket, és tudja is. Vannak a pl. drága verdás stb, hát abban alig van kocka, csak az autó meg meg lehet épiteni mondjuk egy banzinkútat, de az csak pár kocka, szóval azt nem látom olyan izgalmasnak nekik még.Szerintem elsőre a kocka a lényeg, hogy jó sok kocka legyen aztán lehet bőveiteni még mindenfélével.
2010. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, ötleteket!

Remélem nála is be fog válni:))

2010. nov. 15. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!